Już 2 grudnia w Detroit na gali UFC 218: Holloway vs. Edgar dojdzie do niezwykle ciekawego pojedynku w kategorii ciężkiej Francis Ngannou vs. Alistair Overeem. 

Ten pierwszy w rozmowie z FloComabt.com zapewnił, że jeśli pokona Holendra, to otrzyma walkę o pas mistrzowski wagi ciężkiej:

„Alistair Overeem to wielki przeciwnik. Jest bardzo dobrym zawodnikiem, ma wielkie umiejętności wyniesione z K-1 i z tego co wiem, jest brązowym pasem w jiu jitsu. Dwa lata temu zmienił swój game plan i teraz jest bardzo, ale to bardzo dobrym zawodnikiem. Jest bardzo mądry jako fighter, ma mądrą taktykę i tego typu rzeczy.

Ale ja mam lepszą szybkość od niego, jestem od niego silniejszy i mam nokautujący cios. To wszystko zamierzam pokazać w walce. Jestem przekonany, że po pokonaniu go dostanę walkę o pas, bo w tej chwili jestem numerem 4 w oficjalnym rankingu i nie widzę innej możliwości, jak walka o pas po pokonaniu Overeema.”

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 dzień, 8 h temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.