Mistrz wagi muszej UFC, Demetrious Johnson (24-2-1) na minionej gali UFC 197: Jones vs. St. Preux znokautował w pierwszej rundzie niepokonanego dotychczas w zawodowym MMA zapaśnika olimpijskiego Henry’ego Cejudo (10-1) i obronił pas mistrzowski UFC po raz ósmy w swojej karierze.

„Mighty Mouse” wskazując swoją przyszłość w UFC na konferencji prasowej po gali jasno dał do zrozumienia, że bardziej dla niego liczą się kolejne obrony mistrzowskiego pasa, niż potencjalne przenosiny do kategorii koguciej i walka o pas z Dominickiem Cruzem.

„Nigdy nie unikałem walki z Dominickiem Cruzem, ale moim największym celem w tej chwili jest pobicie rekordu Andersona Silvy w ilości obron mistrzowskiego pasa. Wierzę, że mogę to zrobić.”

Przypominamy, że Anderson Silva bronił mistrzowskiego pasa UFC dziesięciokrotnie i Demetriousowi Johnsonowi brakuje trzech zwycięstw, by pobić rekord „Spidera”.

Pitbull Sports

Dyskusja

Przejdź do dyskusji na forum

This topic contains 0 odpowiedzi, has 1 voice, and was last updated by Mateusz Paczkowski Mateusz Paczkowski 1 rok, 3 miesiące temu.

Jeszcze nikt nie odpowiedział na ten wpis. Bądź pierwszy!

Musisz być zalgowany, aby odpowiedzieć.