MMA PLNajnowszeUFCAlistair Overeem znokautował Andreia Arlovskiego w walce wieczoru UFC w Rotterdamie!

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Rotterdamie reprezentant miejscowych kibiców, pochodzący z Holandii Alistair Overeem (41-14) pokonał byłego mistrza wagi ciężkiej UFC, Andreia Arlovskiego (25-12) przez nokaut w drugiej rundzie starcia.

Andrei Arlovski błyskawicznie po rozpoczęciu walki zepchnął Overeema pod siatkę częstując go mocną serią! Holender zachował spokój i dzięki szczelnej gardzo pozostał nietknięty. W kolejnych minutach byliśmy świadkami sporadycznych akcji w stójce z obu stron. Pod koniec, Overeem skutecznym wycięciem sprowadził walkę do parteru i z gardy próbował wyprowadzać mocne ciosy na twarz rywala. W kolejnej rundzie, po kilku chwilach „The Reem” wystrzelił frontalnym kopnięciem wprost na szczęke Arlovskiego! Holender poprawił mocnym lewym i Białorusin znalazł się nadeskach! Overeem szybko poszedł po skończenie i brutalnymi uderzeniami zmusił sędziego do przerwania pojedynku! „The Reem” notuje cenne zwycięstwo przed własną publicznością! Alistair Overeem wygrywa przez TKO!

The Reem” dzięki temu zwycięstwu znalazł się bardzo blisko walki o pas mistrzowski wagi ciężkiej UFC.