MMA PLNajnowszeClout MMAZniesmaczony Parobiec po Clout 3: Moja noga nigdy nie postanie w takich freakowych federacjach!

Zniesmaczony Parobiec po Clout 3: Moja noga nigdy nie postanie w takich freakowych federacjach!

Łukasz Parobiec weteran organizacji GROMDA i ostatni pretendent do pasa mistrzowskiego walk na gołe pięści postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Mowa o gali Clout MMA 3, na której nie zabrakło kontrowersji.

Parobiec

W końcu doszło do starcia Denisa Załęckiego z Patrykiem Masiakiem. O tym pojedynku mówiło się już od dłuższego czasu. Wcześniej padło dużo słów i zapowiedzi, ale w klatce było już inaczej. W całej sytuacji ”Wielki Bu” był rozczarowany, bowiem przygotowywał się, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zapewnić widzom dużo emocji.

Nie było to jednak możliwe. Załęcki zaskoczył początkiem i wiele kopnięć doszło do celu. Potem było jednak już tylko gorzej… ”Bad Boy” w każdej akcji upadał na matę. Sędzia był spokojny i cierpliwy, ponieważ mógł zdecydowanie szybciej przerwać pojedynek. Koniec nastąpił ostatecznie w drugiej odsłonie.

Parobiec reaguje!

Łukasz Parobiec postanowił zareagować w mediach społecznościowych po gali Clout MMA 3.

Zawodnik walk na gołe pięści zaprasza Patryka Masiaka do organizacji GROMDA.

K**** mać , że się tak wyrażę do czego to doszło CLOUT MMA, co się dzieje, jeden koleś oddaje walkę , żeby zawalczyć z drugim, który w ogóle nie chce z nim walczyć. Szkoda jednej osoby Wielki Bu, chłopie jeżeli chciałbyś zawalczyć z prawdziwym normalnym zawodnikiem zapraszam do Gromda i się trochę ponapi…, bo moja noga nigdy nie postanie w takich frikowych organizacjach i widzę że Ty też tam nie pasujesz, dawaj do nas i zmierz się z dziadkiem.

Kurwa mać , że się tak wyrażę do czego to doszło CLOUT MMA , co się dzieje 🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️🤦🏼‍♂️ jeden koleś oddaje walkę ,…

Posted by Łukasz G O A T Parobiec on Friday, December 29, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis