MMA PLBoksZnany dziennikarz ostro o Gołocie! Marcin Najman odpowiada!

Znany dziennikarz ostro o Gołocie! Marcin Najman odpowiada!

Dan Rafael znany i ceniony dziennikarz w mocnych słowach wypowiedział się o Andrzeju Gołocie (41-9-1, 33 KO). Rafael zapewnia, że nasz reprezentant miał wielki talent, ale też miał najgorszą psychikę w dziejach boksu. Jest szybka reakcja! Z tymi słowami nie zgadza się… Marcin Najman.

Gołota

25 października 2014 roku w Częstochowie doszło do pożegnalnej walki Andrzeja Gołoty. Galę zorganizował Marcin Najman. Gołota w pojedynku pokazowym zmierzył się z Danellem Nicholsonem.

Całą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Dan Rafael: Gołota miał masę talentu, ale był skończonym cymbałem!

Znany dziennikarz Don Rafael postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Andrzeju Gołocie (41-9-1, 33 KO).

Gołota miał masę talentu, ale był skończonym cymbałem. Najsłabszym psychicznie zawodnikiem w dziejach. O ile się nie mylę, jest jedynym “ciężkim”, który walczył o wszystkie cztery pasy mistrzowskie i ani razu nie wygrał.

Na te słowa szybko zareagował Marcin Najman, który nie zgadza się z opinią Rafaela.

Don Rafael niby taki znawca, a zapomniał, że dwie walki o Mistrzostwo Świata Andrzej Golota wygrał! A jeżeli widzi to inaczej… ? To oznacza, że Don Vasyl zna się na tym boksie lepiej.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot o McGregorze: Zrobił dużo dla tego sportu, ale nigdy nie byłem jego fanem… Widzieliście?

Mateusz Gamrot (18-1) skomentował sobotnią walkę wieczoru UFC 264, która odbyła się w Las Vegas. Mowa o trzecim starciu pomiędzy Conorem McGregorem (22-6), a Dustinem Poirierem (28-6). ”Gamer” jest pewny, że Irlandczyk stracił dużo swoim zachowaniem po walce.

Akop Szostak o walce na KSW 62: Uważam, że robię przysługę Szymonowi… Czekacie na tą walkę?

Akop Szostak (4-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Akop niespodziewanie wraca do organizacji KSW, aby na 62 edycji zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie dużym faworytem bukmacherów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis