MMA PLNajnowszeBoksZnamy całą kartę walk gali Usyk-Tyson! To będzie noc pełna emocji!

Znamy całą kartę walk gali Usyk-Tyson! To będzie noc pełna emocji!

Zapowiada się naprawdę emocjonująco! Już w tym momencie poznaliśmy całą kartę walk nadchodzącej gali boksu, na której dojdzie do wyczekiwanego hitowego starcia Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. W karcie pojawią się jeszcze dwie inne walki o tytuł czy chociażby świetnie zapowiadające się starcie w wadze królewskiej.

Usyk

Mowa o starciu dwóch niepokonanych zawodników wagi ciężkiej. Będzie to eliminator do pasa WBC wagi ciężkiej – zwycięzca tym samym bardzo mocno przybliży się do mistrzowskiej szansy. Frank Sanchez (24-0, 17 KO) zmierzy się z Agitem Kabayelem (24-0, 16 KO). Kibice są ciekawi na co stać Kubańczyka w starciach o najwyższe stawki. Niemiec zaś w swoim ostatnim pojedynku zachwycił i sprawił niespodziankę pewnie przed czasem odprawiając faworyzowanego rywala.

Na karcie zobaczymy także byłego mistrza Sergeja Kowaliowa (35-4-1, 29 KO), który tym razem skrzyżuje rękawice z niepokonanym dotąd Robinem Sirwanem (16-0, 12 KO).

Znamy całą kartę walk!

Można już przedstawić całą kartę walk nadchodzącej gali boksu, która zapowiada się znakomicie.

W main evencie dojdzie w końcu do wyczekiwanej walki Tysona Fury z Oleksandrem Usykiem. Tym samym w końcu dowiemy się kto jest numerem jeden w wadze ciężkiej.

Wcześniej w ringu zamelduje się mocno bijący Jai Opetaia, który stoczy rewanżowy pojedynek z Mairisem Briedisem (28-2, 20 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis