MMA PLNajnowszeKSWZmiany w rankingu po gali XTB KSW 91 i KSW Epic! Sprawdź kto awansował!

Zmiany w rankingu po gali XTB KSW 91 i KSW Epic! Sprawdź kto awansował!

Po galach XTB KSW 91, do której doszło 17 lutego w Libercu, i gali XTB KSW Epic, która odbyła się 24 lutego w Gliwicach, nastąpiły zmiany w rankingu najlepszych zawodników organizacji KSW.

Zmiany w rankingu

W wadze półciężkiej Rafał Haratyk, który wygrał turniej mistrzowski, zasiadł na tronie tej kategorii, a jego finałowy rywal Damian Piwowarczyk awansował na pozycję drugą.

Dominik Humburger, który wygrał z Adrianem Dudkiem, wskoczył na miejsce dziewiąte wagi średniej.

W kategorii lekkiej Valeriu Mircea zajął miejsce pierwsze, po tym jak zdobył tymczasowy pas mistrzowski w walce z Leo Brichtą.

Mariusz Joniak, który pobił Tobiasza Le, awansował na pozycję dziewiątą w kategorii koguciej.

W rankingu wagi ciężkiej na miejscu dziewiątym zadebiutował Matheus Scheffel. Matúš Juráček pojawił się na pozycji ósmej kategorii półśredniej, a Muslim Tulshaev na miejscu dziesiątym tej wagi.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnymi zmianami w rankingu.