MMA PLNajnowszeKSWZiółkowski mógł trenować ”Stiflera” do walki z Soroko! Mistrz KSW postanowił odmówić!

Ziółkowski mógł trenować ”Stiflera” do walki z Soroko! Mistrz KSW postanowił odmówić!

Marian Ziółkowski (24-8-1) mógł trenować Damiana ”Stiflera” Zduńczyka do drugiego pojedynku w mieszanych sztukach walki. Mistrz KSW postanowił odmówić. ”Golden Boy” zapewnia, że freak fighty to nie jest jego świat.

Ziółkowski

Trzeba jednak podkreślić, że coraz więcej pro zawodników decyduje się na wzięcie pod skrzydła freak fightera. Wiążę się z tym również dobra propozycja finansowa o czym wspominał w przeszłości zawodnik KSW – Hubert Szymajda.

Potwierdzam, nie będę oszukiwał – taka jest prawda. Przygotowanie takiego zawodnika to jest wielkość. a czasami wielokrotność którą my – jako zawodowi sportowcy możemy otrzymać na dobrych galach. Ja się nie wściekam z tego powodu, ponieważ dla każdego organizatora sylwetka zawodnika ma za zadanie przyciągnąć jak największą publiczność. Tutaj zawodnicy mają oglądalność rzędu setek tysięcy, a czasami milionów na różnych mediach społecznościowych lub platformach streamingowych. Za tym idą pieniądze – trzeba się z tym pogodzić.

Ziółkowski: Nie było opcji dla mnie, żebym w to wchodził!

Marian Ziółkowski (24-8-1) w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że dostał propozycję trenowania ”Stiflera” do walki na Prime Show MMA. Damian Zduńczyk w Atlas Arenie zmierzy się z Soroko. Ostatecznie ”Golden Boy” postanowił odmówić.

Ziółkowski: Miałem nawet ostatnio propozycje, żeby trenować i być w narożniku ”Stiflera” na walce… 

Kaniowski: Z Soroko.

Ziółkowski: Nie wiem, nie kojarzę.

Kaniowski: Nie znasz Soroko?

Ziółkowski: Nie.

Kaniowski: Musisz wpisać mój najlepszy wywiad i Ci wyskoczy gwarantuje, że się uśmiejesz.

Ziółkowski: Okey, no dobra (śmiech). Może zobaczę, ale na pewno nie  w najbliższym czasie. ”Stiflera” ledwo kojarzę. Jedyny dla mnie ”Stifler” był ten z American Pie. Nie było opcji dla mnie, żebym w to wchodził. Nie chodzi oto, że nie szanuje tego zawodnika czy tych ludzi. Po prostu to nie jest mój świat, nie chcę w to wchodzić. Moim światem jest KSW i UFC. Uwielbiam gale ACA, jestem wielkim fanem, oglądam wszystkie walki, tam jest poziom jak w UFC.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Mateusz Gamrot nie zgadza się z werdyktem w walce Mańkowski-Ziółkowski! Co wy na to?

Mateusz Gamrot (20-1) pojawił się wczoraj w narożniku Borysa Mańkowskiego (22-9-1). ”Tasmański Diabeł” podczas KSW 66 w Szczecinie stanął przed szansą zdobycia pasa wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka po 5-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Marianem Ziółkowskim (24-8-1).

High League 2: ”Super Mario” podkręca! Karwat ustala rywalowi wizytę w psychiatryku! [WIDEO] Widzieliście?

Już piątego lutego w Tauron Arenie Kraków odbędzie się gala High League 2. Konrad Karwat zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Popularny strongman zmierzy się z Mariuszem ”Super Mario” Sobczakiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis