MMA PLNajnowszeBoksZdjęcie dnia! Włodarczyk i Różański obecni wśród wielkich legend boksu podczas konwencji WBC!

Zdjęcie dnia! Włodarczyk i Różański obecni wśród wielkich legend boksu podczas konwencji WBC!

Od czwartku w stolicy Uzbekistanu – Taszkiencie trwa 61 konwencja federacji WBC. W niedzielę do przedstawicieli World Boxing Council dołączyły wielkie legendy boksu. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym zobaczymy dwóch naszych utytułowanych pięściarzy oraz legendy boksu.

Włodarczyk

Polaków nie brakuje w Uzbekistanie. Andrzej Wasilewski, Krzysztof Włodarczyk, Łukasz Różański, Michał Cieślak i Laura Grzyb – wszyscy  reprezentują KnockOut Promoiotns. To nie koniec, bowiem jak informuje portal ringpolska.pl w Taszkiencie pojawi się także Krystian Każyszka, któremu towarzyszyć będzie najbliższy rywal Kownackiego – Kacper Meyna.

Obecność naszych pięściarzy i uznanego promotora w naszym kraju nie jest przypadkowa.

Zdjęcie dnia!

We wtorek zaplanowane jest spotkanie promotorów/menadżerów z komitetem rankingowym WBC. W środę odbędzie się spotkanie, na którym zostaną ogłoszone nowe pozycje rankingowe i obowiązkowi pretendenci do pasów.

Michał Cieślak po drugiej obronie tytułu mistrza Europy liczy na trzecią szansę mistrzowską. Kiedy pięściarz z Radomia zwakuje pas, to pojawia się okazja dla ”Diablo”. Były mistrz świata wielokrotnie wspominał, że chciałby jeszcze zaatakować pas mistrza Europy.

Obecna jest także Laura Grzyb, która posiada pas mistrzyni Europy. Polka także liczy na walkę mistrzowską.

W Uzbekistanie jest obecny Łukasz Różański czyli nasz mistrz kategorii bridger. Różański w swoim następnym pojedynku najprawdopodobniej zmierzy się z Badou Jackiem.

W sieci pojawiło się zdjęcie dnia! Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk, Łukasz Różański, Oleksandr Usyk, Roberto Durán czy chociażby Evander Holyfield, ale zacne grono!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis