MMA PLNajnowszePrime MMAZawodnik PRIME MMA studiował teologię i… pouczał palcem rywala jak ma żyć [WIDEO]

Zawodnik PRIME MMA studiował teologię i… pouczał palcem rywala jak ma żyć [WIDEO]

To nieco zaskakująca informacja, patrząc na to, jak dzisiaj się on zachowuje! Zawodnik PRIME MMA – Marek Jówko w ostatnim programie Zadyma przyznał, że studiował teologię i… wczoraj pouczał palcem rywala jak ten ma żyć!

Zawodnik PRIME MMA studiował teologię

Informację o studiowaniu teologii oraz byciem ministrantem Jówko potwierdził podczas wczorajszego programu Zadyma. Podczas tego wydarzenia pokłócił się także z jednym ze swoich rywali, z którym rywalizować będzie w Igrzyskach Gladiatorów.

Z kim Jówko tak ostro się starł? Ano z Dredziastym, który także wystąpi w sobotnim turnieju Igrzysk Gladiatorów na gali PRIME MMA 8.

Zawodnik PRIME MMA studiował teologię i… pouczał palcem rywala jak ma żyć [WIDEO]

Dredziasty wystąpi w Igrzyskach Gladiatorów w parze z Czarnym Polakiem. Marek Jówko zwany także Kiramisu będzie tworzył parę z Robalinim.

Na wczorajszej Zadymie Jówko i Dredziasty starli się już słownie i zrobili to w mocnym stylu. Jówko potwierdził m.in. że studiował… teologię i pouczał Dredziastego przywołując jego przeszłość:

“Serio, studiowałem teologię trzy lata. Teraz niedawno byłem ministrantem w kościele i co z tego? Dlatego jestem prawilny. Dlatego jak widzę taką kurwę, która się bzyka przed ślubem! O ten pierdolony łachudra jebany, który mówi, że go zgwałciła dziewczyna, zrobił dziecko i nie przyznaje się. Nauka społeczna kościoła co mówi o czymś takim?”

Cały shot możecie zobaczyć poniżej:

Będziecie oglądać galę PRIME MMA 8? Impreza zaplanowana jest na sobotę 13 kwietnia w Warszawie. Pierwotnym miejscem zmagań freak fighterów miała być Arena Gorzów Wielkopolski, ale organizatorzy PRIME SHOW 8 finalnie nie dogadali się z zarządcą obiektu w sprawie organizacji imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis