MMA PLNajnowszeBoksZaskakujące sceny na ważeniu przed wielką galą! Zaledwie 96 kilo Wildera, 151 Jarrella Millera! [WIDEO]

Zaskakujące sceny na ważeniu przed wielką galą! Zaledwie 96 kilo Wildera, 151 Jarrella Millera! [WIDEO]

Już dziś odbędzie się hitowa gala boksu Day of Reckoning w Arabii Saudyjskiej. Wcześniej odbyła się oficjalna ceremonia ważenia, na której doszło do paru zaskoczeń/niespodzianek. 

Wilder

W main evencie trzeciego zwycięstwa z rzędu po stracie tytułów będzie chciał odnotować Anthony Joshua (26-3, 23 KO). Zadanie to nie będzie łatwe, bowiem na przeciwko niego stanie solidny Szwed – Otto Wallinem (26-1, 14 KO).

Nie zabraknie walki o tytuł. W wadze półciężkiej do obrony stanie niepokonany Dmitry Bivol (21-0, 11 KO). Będzie to noc nokautów? Tego nie możemy wykluczyć, bo w karcie walk parę naprawdę świetnie zapowiadających się walk w kategorii ciężkiej. W tak zwanym co-main evencie Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) spotka się z Josephem Parkerem (33-3, 23 KO).

Ostatnie face to face!

Na ceremonii ważenia doszło do paru niespodzianek. Było też ostatnie face to face przed walką.

Deontay Wilder (43-2-1, 42 KO) wniósł na wagę jeszcze mniej niż przed swoim ostatnim starciem. Amerykanin tym razem na wagę wniósł zaledwie 96,6 kg.

O jakiejś diecie i utrzymaniu wagi nie było zaś mowy u niepokonanego Jarrell Miller (26-0-1, 22 KO), który wniósł 151 kilogramów.

Transmisja z gali w systemie PPV na platformie DAZN. Start całego wydarzenia nastąpi o godzinie 17:00. Pojedynki wieczoru zaś około północy.

Cała ceremonia ważenia poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis