MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekZaskakująca sytuacja! Przegrał z Wrzoskiem w KSW, a teraz dostał propozycję walki w UFC!

Zaskakująca sytuacja! Przegrał z Wrzoskiem w KSW, a teraz dostał propozycję walki w UFC!

Wielu kibiców będzie zaskoczonych! Jak się okazuje Tomas Mozny (2-2) dostał propozycję walki w największej organizacji na świecie. “The Giant Slovak” o wszystkim poinformował w mediach społecznościowych. 32-latek na początku poprzedniego roku walczył w KSW, gdzie musiał uznać wyższość Arkadiusza Wrzoska. 

Mozny

Mozny pod koniec lutego wystąpił na pierwszej gali KSW na terenie Czech, gdzie zmierzył się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Polak kompletnie zdominował pojedynek – wydawało się, że zaraz zakończy go przed czasem. W trzeciej odsłonie Mozny wrócił do rywalizacji i straszliwym uderzeniem posłał rywala na deski. To była chwila Tomasa, który szukał skończenia. Nasz reprezentant wytrwał ciężkie chwile i wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Tomas wrócił już na odpowiednie tory, gdy sięgnął po pas organizacji RFA. 32-latek przed czasem odprawił Lajosa Pappa.

Mozny trafi do UFC?

Nie można tego wykluczyć! Tomas Mozny w mediach społecznościowych wyjawił, że dostał propozycję z UFC.

Przejdziemy teraz do sportu. Dziś otrzymałem ofertę przejścia do UFC. Chwilowo jestem na wakacjach. Jak wrócę do domu przyjrzę się warunkom, które nie wydają mi się póki co odpowiednie. Więcej informacji wkrótce.

Tomas to przede wszystkim doświadczony kick-boxer, który w swojej zawodowej karierze bił się w organizacji Glory, a krzyżował rękawice z takimi zawodnikami jak choćby Antonio Plazibat czy Jaharr Wilnis.

Mozny w swoim rekordzie ma więcej pojedynków z naszymi reprezentantami. “The Giant Slovak” w maju 2018 roku wystąpił na gali Marcina Najmana na Stadionie Narodowym. Przegrał wtedy z Tomaszem Sararą. W 2022 roku po dużych problemach wrócił i pokonał przed czasem Kamila ”King Konga” Mindę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis