MMA PLNajnowszeClout MMAZałęcki nie odpuszcza! Proponuje walkę 2 vs 2 z Wielkim Bu: Boi się prawdziwego rewanżu!

Załęcki nie odpuszcza! Proponuje walkę 2 vs 2 z Wielkim Bu: Boi się prawdziwego rewanżu!

Wydawało się, że będzie chwila spokoju, lub przestoju – nic z tego… Denis Załęcki zamieścił wpis na insta stories, w którym proponuje swojemu ostatniemu rywalowi Patrykowi Masiakowi rewanż w walce 2 vs 2. Ponadto ”Bad Boy” sugeruje, że ”Wielki Bu” obawia się drugiego starcia i stawia warunki organizacji, które nie są do przyjęcia.

Załęcki

Załęcki miał robić sobie dłuższą przerwę od internetu oraz walk, lecz niedługo później wyszło jego ponownego oświadczenie. Tym razem z jacuzzi, gdzie dość niespodziewanie mocno uderzył w swojego przeciwnika.

Była to spora niespodzianka, bowiem w wywiadzie po walce nie zmierzał szukać usprawiedliwień i oddał szacunek przeciwnikowi. Warto podkreślić, że była to kolejna walka Załęckiego, która zakończyła się dużymi kontrowersjami. Załęcki od razu rzucił się na przeciwnika z kopnięciem, ale z czasem było już tylko gorzej. Denis unikał pojedynku, a następnie upadał na matę nawet, gdy nie dostawał uderzenia. W drugiej rundzie i tak pobłażliwy sędzia zakończył pojedynek.

Załęcki zabiera głos!

Denis Załęcki nie odpuszcza… Tym razem proponuje Patrykowi Masiakowi walkę 2 vs 2.

Malicha, odpowiadając ci na relację… daj mi trochę czasu, to cię odblokuję. Za dużo osób mam już zablokowanych, więc trochę zejdzie, bym cię tam odnalazł… następny temat… Słowa dotrzymam i jestem chętny bić się z tobą w każdym wolnym terminie, niestety zależy to od włodarzy federacji, ale zaznaczam, jestem bardzo chętny na tę walkę, bo będzie o czym pogadać!  Ale będąc obiektywnym prędzej bym szedł w walkę 2vs2, ja z Bartkiem NA CIEBIE i Bułę, bo połączymy ten panel i na pewno by było ciekawiej! Bo ciekawi jesteśmy jakie masz zdanie na niektóre zachowania Buły. Moim priorytetem jest teraz BUŁA, ale dochodzą mnie słuchy, że kwoty, które woła, są nie do przeskoczenia! Boi się prawdziwego rewanżu na zasadach ulicznych, bo najwidoczniej ma za dużo do stracenia. Podejmujecie wyzwanie? 2vs2, zasady uliczne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis