MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaZałęcki mocno komentuje słowa narzeczonej Szpilki: Jeszcze chwila i ona będzie chciała walkę!

Załęcki mocno komentuje słowa narzeczonej Szpilki: Jeszcze chwila i ona będzie chciała walkę!

Długo nie musieliśmy czekać! Denis Załęcki szybko w mediach społecznościowych zareagował na słowa narzeczonej Artura Szpilki – Kamili Wybrańczyk. ”Kamiszka” zapewnia, że Daniel Omielańczuk zgodził się na boks, lecz chciał dołożyć łokcie na co nie zgodził się ”Bad Boy”.

Załęcki

Do starcia Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim miało dojść na kolejnej edycji Clout MMA. Zamieszanie powstało już od samego początku. Najpierw face to face, do którym doszło do rękoczynów i musiała wkroczyć ochrona. Po chwili okazało się, że Omielańczuk mówi o walce w K-1, a Załęcki o boksie w małych rękawicach.

Wczoraj na twitterze menadżer Daniela – Artur Ostaszewski wyjawił, że ma dość aktualnej sytuacji i walka Omielańczuk-Załęcki jest mocno zagrożona.

Nie widzę raczej walki Daniela w @cloutmma – ciągłe zmiany ustaleń, wymuszanie nowych reguł, tylko zawsze w jedną stronę i niestety nie naszą… Poszliśmy na spore ustępstwa, ale wszystko ma swoje granice. Musimy powiedzieć STOP. Piłka po stronie organizacji 🤷‍♂️

Załęcki komentuje słowa ”Kamiszki”!

Denis Załęcki za pomocą mediów społecznościowych postanowił również szybko skomentować słowa Kamili Wybrańczyk. 

Wysyłacie mi wypociny tego kółeczka wzajemnej adoracji/nienawiści do mnie… Widziałem no i co mam powiedzieć. Wiadomo po co to robią, no i nie trzeba być jakimś wyjątkowo rozwiniętym, by to zrozumieć. No, ale czego się spodziewać po typie, którego baba musi go wszędzie bronić i wypowiadać się za niego, bo sam chyba nie potrafi. Wyzywa ludzi od najgorszych, tylko dlatego, że zwracają jej uwagę i piszą merytorycznie żeby już dała sobie spokój z moją osobą, bo podchodzi to pod pewnego rodzaju obsesję. Przy niej uniwersum urzędniczej, koło patologii nawet nie leżało. Artur tak szczerze nie jest Ci wstyd, że twoja kobieta zachowuje się, jak patologia? Czy po prostu ona nosi spodnie i Ty nie masz nic do gadania? To już zaczyna być naprawdę dziwne i widzą to nawet twoi koledzy i znajomi. Pewnych rzeczy kobietom nie wypada. Nie wiem, ale jak siedziała z nami po HL (tym gdzie mieliśmy walkę), gdy Ty smacznie spałeś, to nie była, tak wrogo nastawiona i chyba świetnie się bawiła, skoro musiałeś nad ranem przyjść po nią ze skwaszoną miną. Więc mam wrażenie, że to Ty się nią wysługujesz, bo na żywo była bardzo miła. Coś czuje, że jeszcze chwila i ona będzie chciała walkę. Może zmieni płeć, bo ewidentnie ajtujkowi brakuje jaj skoro jego baba (inaczej nie da się nazwać po jej zachowaniu pełnym klasy i kobiecego wdzięku) musi wszędzie szczekać… Buła… to nawet szkoda słów, bo na 100 jego postów i komentarzy 90 jest o mnie, a jak było do niego dzwonione to prosił o spokój… Kiedyś może wam pokaże co nieco, chwilowo nie mogę. W każdym razie próbował zaistnieć, nie wyszło i teraz próbuje ostatkiem sił jeszcze coś ugrać. Labryga teraz siedzi cicho, bo parę rzeczy wyszło na jaw, a to tylko wierzchołek góry lodowej. Nawet żal mi go cisnąć, ale tak jak walki nie chciał mi dać póki nie zrobię formy tak ja mu nie dam w mma nigdy, bo ma dziwne upodobania. Sami się wyjaśniają, ja tylko posiedzę i poczekam.

”Kamiszka” równie szybko odpowiedziała.

Chciałbyś jeszcze strzelić z ucha? Dobrze Ci idzie Denisku. Nikt się mną nie wysługuje, a po HL bawiłam się znakomicie w gronie znajomych i cieszę się, że mój partner nie imprezuje, bo ma łeb na karku. Odezwał się strażnik kręgosłupa moralnego w internecie… ten który ostatnio udostępniał profil dilera na insta i Ty śmiesz się wypowiadać czym jest patologia?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis