MMA PLDenis ZałęckiZałęcki i Szalony Reporter nie mogą pojawić na gali FAME MMA! Organizacja ich zbanowała

Załęcki i Szalony Reporter nie mogą pojawić na gali FAME MMA! Organizacja ich zbanowała

Tak to prawda! Michał Jurczyga rzecznik organizacji FAME MMA potwierdził, że Denis Załęcki oraz Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak zostali zbanowani i tym samym nie mogą pojawić się na freakowej gali. Jurczyga dokładnie wyjaśnił, dlaczego FAME podjęła taką decyzje.

Załęcki

Wielu kibiców może być zaskoczonych, bo ma w pamięci wpis Michała Barona z maja poprzedniego roku. ”Boxdel” zapewnił, że chętnie zobaczy Denisa Załęckiego w FAME MMA. Dodatkowo ”Bad Boy” został zaproszony do programu ”Aferki”, gdzie nie brakowało mocnych wypowiedzi. Tam także jeden z właścicieli FAME zapewniał, że chętnie dadzą walkę Załęckiemu.

Denis Bad Boy, zapraszam na jakąś waleczkę do FAME

Po czasie jednak doszło do zdecydowanej zmiany zdania. ”Boxdel” w czerwcu tego roku podczas lajva Sylwestra Wardęgi powiedział….

Boxdel: W FAME na pewno nie. My mamy statement ten na temat środowisk kibicowskich.

Sylwester Wardęga: Więc albo pójdzie do Lexy, albo pójdzie do Prime. Chyba że coś jeszcze powstanie.

Załęcki i Szalony Reporter z banem!

Denis Załęcki i Tomasz ”Szalony Reporter” Matysiak mają bana w organizacji FAME MMA. Informację potwierdził Michał Jurczyga rzecznik organizacji FAME MMA w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco.

Najpierw wyjaśnił jak wygląda sytuacja z ”Szalonym Reporterem”.

Nie ma co udawać, kiedy ktoś ci pluje w twarz, że deszcz pada. Jeżeli ”Szalony Reporter” insynuuje, że konkurencja opłacała materiały szkalujące Clout MMA, że konkurencja stoi za atakami hakerskimi. Może nie pada słowo FAME, ale można się domyślić, kogo miał na myśli. Nie będziemy na to patrzeć biernie

Jurczyga zdradził również, dlaczego ”Bad Boy” nie może pojawić się na gali FAME MMA.

Tutaj po tej sytuacji z Piotrem. Tam doszło do rękoczynów, z tego, co mi przekazano analiza monitoringu i innych materiałów wykazała, że Piotrek był poszkodowany. No więc po prostu za to, za złamanie regulaminu i taką sytuację na poprzedniej gali.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis