MMA PLNajnowszeKSWZa szybkie przerwanie w walce Kuberski vs Materla? Legenda KSW zabiera głos: Myślałem, że to koniec rundy

Za szybkie przerwanie w walce Kuberski vs Materla? Legenda KSW zabiera głos: Myślałem, że to koniec rundy

Po ostatniej głośnej gali XTB KSW 92, która w minioną sobotę odbyła się w Arenie Gorzów w Gorzowie Wielopolskim rozgorzała nieco dyskusja na temat tego, czy przerwanie w walce Piotr Kuberski vs Michał Materla nie było za szybkie.

przerwanie w walce Kuberski vs Materla

Teraz mamy głos samego zainteresowanego, czyli Michała Materli. Legenda KSW udzieliła wywiadu Arturowi Mazurowi z kanału Klatka po Klatce, gdzie na gorąco odniósł się do całej walki z “Qbearem” oraz przerwania starcia przez sędziego klatkowego Łukasza Bosackiego.

Za szybkie przerwanie w walce Kuberski vs Materla?

Sama walka Kuberski vs Materla zakończyła się na korzyść tego pierwszego. Tuż przed końcem pierwszej odsłony pojedynku wydarzyło się bowiem to:

Wielu kibiców jednak jest zdania, że sędzia Bosacki przerwał tę walkę za szybko. Do słów tych odniósł się nawet sam Michał Materla we wspomnianej rozmowie z Arturem Mazurem.

Oto, co powiedział:

“Cieszę się, że nie doszło do odcięcia. Myślę, że Łukasz Bosacki jest doświadczonym sędzią. Ja nie chcę teraz polemizować na temat tej sytuacji. Z perspektywy czasu nawet nie byłem świadomy, że to jest przerwana walka. Myślałem, że to jest koniec rundy. Myślę, że to była dobra decyzja. Ale muszę to jeszcze na spokojnie obejrzeć i nie będę się tutaj jakoś rozwodził. To jest doświadczony sędzia, który już nie raz sędziował moją walkę i myślę, że on błędów nie popełnia.”

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak uważacie – czy walka Kuberski vs Materla została przerwana za szybko?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis