MMA PLBoksYoutuber Jake Paul znokautował mistrza MMA w pierwszej rundzie! Ben Askren po porażce: Przepraszam świecie!

Youtuber Jake Paul znokautował mistrza MMA w pierwszej rundzie! Ben Askren po porażce: Przepraszam świecie!

Foto: Triller / Twitter

To prawda! To się stało, to się wydarzyło! Youtuber Jake Paul znokautował byłego mistrza Bellator MMA i One Championship Bena Askrena w pierwszej rundzie po efektownym nokaucie w walce bokserskiej!

Starcie to było walką wieczoru gali Triller Fight Club w Atlancie. Ben Askren nie będzie wspominał tej konfrontacji z youtuberem dobrze.

Youtuber znokautował mistrza MMA w pierwszej rundzie! Ben Askren po porażce: Przepraszam świecie!

Skazywany przez znawców MMA w naszym kraju youtuber sprawił ogromną niespodziankę, o której mówi teraz cały sportowy świat!

Jego walka z Benem Askrenem, czyli byłym zawodnikiem UFC, który aspirował nawet do mistrzostwa wagi półśredniej wyglądała tak:

Sam Ben Askren po tej porażce w mediach społecznościowych przeprosił cały świat za swoją wstydliwą dyspozycję, po której w świecie mieszanych sztuk walki i sporów walki w ogóle znowu rozgorzeje dyskusja na temat uznawania youtuberów poświęcających się na salach treningowych za zawodników MMA!

Zobacz także:

UFC on ESPN 22 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas i ponownie w rozpisce znalazł się Polak, tym razem Bartosz Fabiński. W walce wieczoru wystąpi zaś były mistrz wagi średniej.

Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Wiadomo już kiedy Jan Błachowicz (28-8) po raz drugi będzie bronił pasa wagi półciężkiej. Polak wystąpi 4 września na gali UFC 266. Jego przeciwnikiem będzie zaś pretendent numer jeden w dywizji do 205 funtów – Glover Teixeira (32-7).

HYPE 1: Hejter znokautował Rafonixa w 7 sekund!

Prezentujemy wyniki gali Hype. Za nami walka wieczoru całej imprezy, w której kibice oglądali zawodników znanych z występów dla organizacji FAME MMA. Na przeciwko siebie stanęli Marcin “Rafonix” Krasucki i Mariusz “Hejter” Słoński.