MMA PLBez kategoriiXVIII MMA CUP MICHAŁOWO PODLASIE 2022 / USWM 30 – gala już w październiku

XVIII MMA CUP MICHAŁOWO PODLASIE 2022 / USWM 30 – gala już w październiku

W dniu 22.10.2022r odbędzie się trzydziesty event Podlaskiej Federacji MMA USWM 30 pod nazwą XVIII MMA CUP PODLASIE MICHAŁOWO 2022. Gala objęta Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Michałowa Pana Marka Nazarko.

MMA CUP MICHAŁOWO
Foto: MMA CUP MICHAŁOWO

Odbędzie się jedenaście walk w oktagonie w formułach MMA, K-1, Grappling oraz Boks Amatorski.

Wystąpią zawodnicy z : Częstochowy, Ełku, Łodzi, Katowic, Olsztyna , Poznania, Wołomina, Bielska Podlaskiego oraz z Białegostoku.

Gale poprowadzi znany aktor i konferansjer Edward Durda. Gościem Specjalnym będzie Mistrz KSW legendarny Krzysztof Kułak.

W walce wieczoru o pas USWM spotkają się w kategorii 93 kg Piotr Kalenik vs  Jarosław Lech . Zwycięzca tej walki poleci na pojedynek do USA do federacji Ring of Combat. Retransmisję z gali przeprowadzi TVP 3 Białystok zaś na żywo transmisja w internecie.

Ponadto na gali odbędą się występy artystyczne a na hali będzie można obejrzeć wystawę malarstwa Podlaskiego malarza Andrzeja Zieniuka. Odbędzie się również akcja charytatywna na rzecz chorego dziecka. Start imprezy godz.1830.

BILETY DOSTĘPNE W PUNKTACH:

  • BIAŁYSTOK COPY CENTER UL. WARSZAWSKA 59
  • BIAŁYSTOK SKLEP SPORTOWY WOJOWNIK UL. ŚW. ROCHA 13 A / 15 LOK. 1
  • MICHAŁOWO GOSPODA MICHAŁOWO UL. BIAŁOSTOCKA 2O

Serdecznie zapraszamy.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Khalidov o freakowych konferencjach: Tam jest zły przekaz! To źle świadczy o społeczeństwie!

Mamed Khalidov (35-8-2) w podcaście Żurnalisty wypowiedział się o tak zwanych dymach, które mają miejsce na konferencjach freakowych organizacji. Khalidov zapewnia, że jest to zły przekaz i nie jest kompletnie tego fanem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis