MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW Epic: Muslim Tulshaev brutalnymi soccer kickami kończy Konrada Rusińskiego! [WIDEO]

XTB KSW Epic: Muslim Tulshaev brutalnymi soccer kickami kończy Konrada Rusińskiego! [WIDEO]

Muslim Tulshaev (11-3) efektownie skończył Konrada Rusińskiego (6-2) na gali XTB KSW Epic w Gliwicach.

XTB KSW Epic Muslim Tulshaev

Był to pojedynek na zasadach “No Holds Barred”. Dozwolone były więc soccer kicki, stompy, kolana w parterze i łokcie.

Na początku pojedynku Rusiński kilka razy próbował wysokich kopnięć. Tulshaev próbował zaś lowkicków. Rusiński ruszył po obalenie. Polak w parterze ciasno zapiął gilotynę. Tulshaev wyswobodził się jednak i znalazł się z góry. Potem zawodnicy wstali i Rusiński trafił rywala kolanem w krocze. Mimo rozbudowanych zasad akurat to uderzenie nie jest dozwolone. Po przerwie zawodnicy wrócli do rywalizacji. Rusiński trafił mocnym ciosem. Po kilkunastu sekundach Reprezentant Oleksiejczuk Team zaliczył kolejne obalenie.

Tulshaev mocno zaczął rundę drugą. Były uderzenia a po kilkudziesięciu sekundach pochodzący z Rosji reprezentant Niemiec zdołał sprowadzić rywala do parteru. Po krótkim fragmencie stójki walka wróciła na matę tym razem z inicjatywy Polaka. Rusiński długo pracował aż w końcu uzyskał dosiad. Potem były pretendent do pasa Babilon MMA znalazł się za plecami rywala. Poobijał nieco rywala a potem spróbował duszenia. Tulshaev przetrwał jednak i to do niego należała końcówka rundy. Niemiec w końcu skorzystał też z rozszerzonych zasad atakując kolanem na głowę a na koniec również stompem.

Również początek trzeciej rundy należał do Tulsaheva. Reprezentant Niemiec walczący wcześniej na galach w Polsce przewrócił rywala ciosem i zasypał go brutalnymi soccer kickami! W końcu sędzia musiał przerwać walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis