MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW Epic: Mamed Khalidov doznał kontuzji i nie mógł dalej walczyć. Tomasz Adamek zwycięzcą walki wieczoru

XTB KSW Epic: Mamed Khalidov doznał kontuzji i nie mógł dalej walczyć. Tomasz Adamek zwycięzcą walki wieczoru

Tomasz Adamek wygrał z Mamedem Khalidovem w walce wieczoru na zasadach boksu podczas gali XTB KSW Epic w Gliwicach. Były mistrz KSW nie wyszedł do czwartej rundy na skutek kontuzji ręki.

XTB KSW Epic Mamed Khalidov

Khalidov próbował atakować rywala z doskoku. Adamek zajmował miejsce w środku klatki i dość często atakował na korpus.

Mamed zmieniał pozycję starając się w ten sposób utrudnić sytuację rywalowi. Adamek wciąż jednak wywierał presję o trafił mocnym ciosem. Khalidov był jednak w stanie zaskakiwać rywala w kontrze. Były mistrz KSW w dwóch kategoriach wagowych w pewnym momencie zapomniał się i sprowadził rywala do parteru. Został za to ukarany odjęciem punktu.

Młodszy o kilka lat od rywala Khalidov miał przewagę szybkości. Adamek wzmocnił jednak nieco tempo i trafił rywala. Mamed odpowiedział mu jednak również mocno. Żywa legenda KSW popisała się jeszcze kilkoma dobrymi akcjami. Mocna wymiana pod koniec rundy.

Khalidov w narożniku oznajmił, że doznał urazu ręki. Niestety nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W związku z tym zwycięzcą pojedynku został były mistrz świata IBF, IBO i WBC w zawodowym boksie Tomasz Adamek. Pojedynek zakończył się przez techniczny nokaut w związku z kontuzją Mameda Khalidova.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis