MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 92: Zdravkovic potężnie znokautował Szkaradka! Polak poniósł pierwszą porażkę w karierze!

XTB KSW 92: Zdravkovic potężnie znokautował Szkaradka! Polak poniósł pierwszą porażkę w karierze!

Pojedynek dwóch niepokonanych zawodników to zawsze coś na co czeka się z wielką niecierpliwością. Na gali XTB KSW 92 właśnie było takie starcie. W klatce w Arenie Gorzów zmierzyli się ze sobą zawodnicy wagi koguciej, którzy mogą znaleźć się bardzo blisko walki o pas mistrzowski – Kamil Szkaradek (5-0-0) i Miljan Zdravkovic (7-0-0).

XTB KSW 92

Teoretycznie z klatki zwycięski mój wyjść tylko jeden. Kto wygrał zatem tę walkę? Polak czy Serb?

Walka zaczęła się od dynamicznych ataków Kamila Szkaradka. Polak próbował obalić Serba już w początkowej fazie pojedynku. Zdravkovic jednak nie dał się położyć na matę i walka szybko wróciła do stójki. W niej obaj wymieniali się mocnymi ciosami, a Serb polował dodatkowo na mocne kopnięcie nogi wykrocznej Polaka. Pierwsza runda to pokaz bardzo dynamicznego MMA.

Drugą rundę Szkaradek zaczął aktywniej. To on wyprowadzał ciosy i trafiał rywala, który odpłacał się pojedynczymi kontrami. Jednak zbyt dobrze to wyglądało. Zdravkovic w pewnym momencie skontrował rywala tak, że czysto trafił w głowę Polaka po kombinacji ciosów lewy-prawy, a ten padł na matę jak ścięty. Sędzia klatkowy szybko przerwał walkę i Kamil Szkaradek poniósł pierwszą porażkę w karierze.

Wielka i bardzo ważna wygrana Miljana Zdravkovica!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis