MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 92: Piotr Kuberski brutalnie znokautował Michała Materlę! Były mistrz FEN idzie po pas KSW?

XTB KSW 92: Piotr Kuberski brutalnie znokautował Michała Materlę! Były mistrz FEN idzie po pas KSW?

Co main eventem gali XTB KSW 92 było niezwykle ciekawie zapowiadające się starcie między żywą legendą polskiego MMA – Michałem Materlą a byłym mistrzem organizacji FEN, który przebojem wdarł się w szeregi KSW i dalej chce tą organizację podbijać – Piotrem Kuberskim.

XTB KSW 92

Pojedynek ten był starciem dwóch różnych generacji zawodników mieszanych sztyk walki w Polsce. Jak wyglądało ono w klatce?

Piotr Kuberski od początku miał ogromną przewagę nad Michałem Materlą. “QBear” mocno okopywał nogę wykroczną Materli. Do tego dokładał co chwilę potężne ciosy rękoma. Materla próbował się odpłacać ale na walczącego z odwrotnej pozycji Kuberskkego nie miał odpowiedzi. Pod koniec pierwszej rundy Michał Materla wyraźnie odczuwając kopnięcia Kuberskiego próbował szarży, ale nadział się na kontrę ze strony Kuberskiego.

Materla padł po prawym prostym, a potem walczył o przetrwanie. Kuberski widział co się dzieje i zasypywał rywala gradem ciosów. Sędzia klatkowy Łukasz Bosacki zlitował się nad Materla na kilka sekund przed końcem pierwszej rundy.

Wielka wygrana Piotra Kuberskiego przez KO w pierwszej rundzie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis