MMA PLNajnowszeKSWXTB KSW 89: Rauli Tutarauli nie bał się parteru Marcina Helda i rozbił go ciosami! [WIDEO]

XTB KSW 89: Rauli Tutarauli nie bał się parteru Marcina Helda i rozbił go ciosami! [WIDEO]

Rauli Tutarauli (33-7) pokonał przed czasem debiutującego w KSW Marcina Helda (28-10) podczas gali XTB KSW 89 w Gliwicach.

Held szybko ruszył na rywala z mocnymi ciosami. Tutarauli obalił go jednak. Gruzin wpakował się tym samym w niezłe kłopoty. Held najpierw spróbował skrętówki a potem zaszedł za plecy rywala. Były zawodnik UFC, Bellatora, PFL i ACA pokazywał swoją parterową maestrię. Tutarauli wybronił się jednak i ostatecznie znalazł się z góry, gdzie mógł zaatakować. Held spróbował jeszcze balachy, ale bez powodzenia. Przeciwnik odpowiedział próbą jednakże nie było bezpośredniego zagrożenia.

Na początku drugiej rundy Tutarauli trafił w głowę Polaka i mocno go naruszył. Held uratował się zejściem do parteru. Gruzin dość ciasno go kontrolował. Zawodnik Bastionu Tychy i poznańskiego Angkosu był cierpliwy i po dłuższym czasie znowu spróbował skrętówki. Tutarauli stojąc spuszczał jednak mocne ciosy. W końcu Gruzin przymierzył potężnym lewym sierpowym, dołożył jeszcze kolejny a potem też “młotek”. Sędzia natychmiast wkroczył do akcji i oszczędził nieco zdrowia Polakowi.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis