MMA PLNajnowszeBez kategoriiX Fights Series 1: 18 października 2008 w Poznaniu!

X Fights Series 1: 18 października 2008 w Poznaniu!

Gamrot - Dos Anjos

plakat.jpg

Podczas Gali organizatorzy zaplanowali 9 pojedynków w takich formułach walki jak K-1(kickboxing-formuła K-1), MuayThai (boks tajski) i MMA (mixed martial arts- wszechstylowa walka wręcz).

Publiczność obejrzy:
– 4 osobowy turniej K-1 w kategorii wagowej 67 kilogramów o Puchar XFS, w którym zaprezentuje się m.in. aktualny Mistrz Świata K-1 Federacji ISKA – Adrian Wytwer z Kalisza.

Ponadto publiczność zgromadzona w Hali CR AWF zobaczy 3 walki pokazowe:
-2 walki w MuayThai i 1 w MMA. Na uwagę zasługuje pojedynek pokazowy w MuayThai w kategorii wagowej 91 kilogramów, w którym zaprezentuje się Mistrz Świata MuayThai Federacji WKA – Marian Baryła reprezentujący Klub-Samolewski Team Poznań.

Głównymi atrakcjami Gali będą 3 Extra Fight-y ( Walki Wieczoru):
1 Extra Fight – walka K-1 kategoria wagowa 70 kg, w której stawka będą aż dwa Tytuły i Pasy Zawodowych Mistrzów Polski K-1 ( 67 i 71 kg),
Zmierzą się w niej:
Piotr Kobylański (Samolewski Team Poznań) Zawodowy Mistrz Polski K-1 w kategorii wagowej 67 kg,(jeden z najbardziej doświadczonych Polskich zawodników, zdobywca Pucharu Świata w Kickobingu i MuayThai, Mistrz Świata K-1),
Łukasz Szulc (Czerwony Smok Poznań) Zawodowy Mistrz Polski K-1 w kategorii wagowej 71 kg,( “młody wilk” Polskiej sceny K-1, który chce zdetronizować utytułowanego przeciwnika).
Zawodnicy poszli na całość zarówno Kobylański jak i Szulc zdecydowali się na walkę, której stawką będą oba Tytuły i Pasy Zawodowych Mistrzów Polski (w kategorii wagowej 67 i 71 kg), dodatkowej pikanterii temu pojedynku dodaje fakt, iż obaj zawodnicy od dłuższego czasu czekali na taką okazję, udowodnienia całemu środowisku związanemu z kickboxingiem, kto naprawdę króluje w kategorii wagowej 67-71 kg.

2. Extra Fight – walka MMA w kategorii wagowej 75 kg, której stawką jest Tytuł Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski MMA. Zmierzą się w niej:
Paweł Jóźwiak (Samolewski Team Poznań) – dwukrotny Mistrz Polski MMA (2004,2007) jeden z najlepszych zawodników w tej kategorii wagowej na Polskiej scenie MMA, walczący w bardzo widowiskowy i skuteczny sposób.
Erikas Petraitis ( Litwa)- jeden z najlepszych europejskich zawodników MMA w tej kategorii wagowej, zawodnik startujący na najbardziej prestiżowych Galach MMA w Europie i Japonii, uczestnik Gali K-1 HEROS w Amsterdamie, silny i bardzo dynamiczny. Szykuje się naprawdę niepowtarzalne show w wykonaniu obu zawodników.

3. Extra Fight- walka MuayThai w kategorii wagowej67 kg, której stawka będzie Tytuł i Pas Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski MuayThai uznanej w Europie Federacji ISKA. Zmierzą się w niej:
Filip Rządek (Polska- Kalisz)- Interkontynrntalny Mistrz Świata MuayThai Federacji ISKA, Zawodowy Mistrz Polski MuayThai Federacji WBC I WMC, uczestnik Gali K-1 MAX organizowanej w Polsce.
Powilas Alaburdas (Litwa) – Mistrz Litwy MuayThai, jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia na Litwie, głodny sukcesu na Międzynarodowej arenie.

Swoją obecność na Gali zapowiedzieli:
Paweł Nastula – Mistrz Olimpijski w Judo, czynny zawodnik MMA startuje na największych Galach MMA na Świecie.
Marek Piotrowski– Legenda Polskiego Kickboxingu – 9-krotny Mistrz Świata.

Zapowiadają się wielkie emocje i extra gratka dla miłośników sportów walki, więcej informacji na www.extrawalki.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis