MMA PLKSWWzruszające słowa “Różala” na temat zakończenia kariery przez Memeda Khalidova: Poryczałem się, bo to jest smutne

Wzruszające słowa “Różala” na temat zakończenia kariery przez Memeda Khalidova: Poryczałem się, bo to jest smutne

Stało się, Mamed Khalidov po wczorajszej porażce na KSW 46 ogłosił zakończenie kariery. Byłemu mistrzowi wagi średniej oraz żywej legendzie MMA w Polsce nie udało się wygrać drugiej rewanżowej walki z Tomaszem Narkunem. Po emocjonującym pojedynku, zawodnik z Olsztyna przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Decyzja o zakończeniu kariery Mameda zaskoczyła zarówno fanów jak i innych zawodników. Jednym z komentujących tę decyzję jest Marcin “Różal” Różalski, który napisał na swoim Facebooku:

Nie napisze,że Mamed był moim Przyjacielem bo to duże słowo.Napewno jest moim Kolegą,Znajomym i bez apelacyjnie mega Wojownikiem.On,Michał Materla i wielu Innych jeszcze Wojowników budowali MMA.Ci,którzy byli przed Nimi już poczuli to co Mamed,ale tylko Oni wiedzą ile to znaczy,jak ciężkie to jest.Nas czeka to samo prędzej,czy później.
Mamed ogłosił koniec startów i słuchając tego i patrząc na tą sytuację poryczalem się bo jest to smutne i ciężkie dla Prawdziwych Wojowników.Czasu nie oszuka Nikt z Nas i za chwile mnie np czeka to samo.Kiedys myśląc o takiej sytuacji myślałem,że będzie łatwiej.Nie,jest ciężko w C….j i patrząc jak tracimy to,co budowaliśmy całe życie stając się pokontuzjowanymi cywilami,nasuwa się przykra myśl,że wszystko to bylo rzeźbienie w g….e.Sami wybraliśmy taką drogę,tacy się urodzilismy i robiliśmy to co kochamy dla chwały,sławy i pieniędzy,ale pod koniec jak już to osiągamy,a tracimy instynkt i błysk, w oku i instynkt,wszystko inne staje się c….a warte.Nie wiem jak Inni,ale ja myśląc o tym wolałbym umrzeć w walce i nie musieć przekonywać się jak sobie poradzę w takiej sytuacji.
Pozdrawiam Wszystkich Wielkich Wojowników.
Pozdrawiam Mameda ,Wielkiego Wojownika.Mamed nie umarł,ale duży rozdział z Nim związany zamyka się.
Moc z Nami.
Moc ,Siła i Honor