MMA PLNajnowszeBoksWzruszająca wypowiedź Masternaka! Pojawiły się łzy: Robię się coraz bardziej miękki! [WIDEO]

Wzruszająca wypowiedź Masternaka! Pojawiły się łzy: Robię się coraz bardziej miękki! [WIDEO]

Mateusz Masternak w ostatniej walce był bardzo blisko zdobycia mistrzostwa świata w boksie. ”Master” nie zamierza się poddawać i jest przekonany, że w niedalekiej przyszłości pojawi się druga szansa. Polak w rozmowie z TVP Sport opowiadał o drodze jaką przeszedł – w pewnym momencie pojawiło się wzruszenie i łzy.

Masternak

Ostatnia walka ”Mastera” zakończyła się bardzo nieszczęśliwie. Chris Billam-Smith nie unikał brudnego boksu – było sporo klincz i przepychanek. Niewykluczone, że jedna z tych sytuacji bądź mocne uderzenia na korpus spowodowały poważną kontuzję naszego reprezentanta, który nie był w stanie wyjść do ósmej odsłony. Do czasu przerwania Polak prezentował się z kapitalnej strony i kontrolował pojedynek.

Mateusz już dwudziestego kwietnia będzie miał okazję wrócić na odpowiednie tory. Będzie to miało miejsce na gali KnockOut Boxing Night 34, a jego przeciwnikiem będzie Francuz – Jean Jacques Olivier (15-2-2, 10 KO).

Polak wzruszony!

Mateusz Masternak był pełen wzruszenia, kiedy w rozmowie z Piotrem Jagiełło opowiadał o swojej ciężkiej drodze. W pewnym momencie była potrzebna chwila pauzy.

My ludzie jako społeczeństwo jesteśmy przyzwyczajeni do tych wielkich nagród. Do pasów, do medali, do wszystkiego. Ale cała droga, podróż życiowa, tak naprawdę w tym jest dużo bardziej istotna, dużo ważniejsza. Patrząc na to, bez tej wisienki na torcie, to osobiście uważam, że mój tort jest piękny, wielki, obszerny, smaczny, udany

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis