MMA PLNajnowszeBoksWypowiedzi Muhammada Ali na dzisiejsze czasy: Duchowość to rozpoznawanie boskiego światła!

Wypowiedzi Muhammada Ali na dzisiejsze czasy: Duchowość to rozpoznawanie boskiego światła!

Muhammad Ali to niewątpliwie jedna z największych gwiazd boksu na całym świecie. Legendarny pięściarz był mistrzem świata wagi ciężkiej. Jego starcia z Sonnym Listonem oraz Joe Frazierem zapamiętają wszyscy kibice boksu. Ali przede wszystkim podkreślał i zapewniał, że życie duchowe istnieje, a wiara jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka.

Ali

Muhammad na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Był uznany za pięściarza roku przez ”Ring Magazine” najwięcej razy w historii. Dodatkowo jest jednym z trzech pięściarzy na świecie wybranych sportowcem roku przez magazyn ”Sports IIIustrated”.

Ali posiadał też odznaczenia w 2005 roku w styczniu (Prezydencki Medal Obywatelski) i listopadzie (Prezydencki Medal Wolności).

Legendarny pięściarz zmarł trzeciego czerwca 2016 roku w wyniku wstrząsu septycznego (trafił do szpitala z infekcją układu oddechowego).

Ali i jego piękne wypowiedzi!

Piękne wypowiedzi Muhammada Ali na dzisiejsze czasy! Tak można spokojnie powiedzieć widząc to co się dzieje w Europie i na całym świecie. Bardzo dużo na naszym kontynencie jest szydzenia z wiary, lub z osób wierzących. 

Żyjemy w czasach, gdzie mówi się o wolności słowa, o prawach – wszystko do czasu, gdy wejdzie się na temat, który nie pasuje drugiej stronie. W tej sytuacji często nie usłyszymy ”szanuje twoje zdanie, twoje przekonania, twoją wiarę” – będą nieustanne ataki. Stronie, która nie bierze pod uwagę życia duchowego, które istniało, istnieje i będzie istnieć zawsze.

Oto wypowiedzi Muhammada, który zawsze podkreślał, że wiara jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka.

Muhammad Ali przez całe życie i podróż kierował się sześcioma podstawowymi zasadami: Pewność siebie, przekonanie, poświęcenie, dawanie, duchowość i szacunek.

Muhammad Ali was driven by six fundamental principles throughout his life and journey: Confidence, Conviction,…

Posted by Muhammad Ali on Wednesday, November 1, 2023

Duchowość to rozpoznawanie boskiego światła, które jest w nas wszystkich. Nie należy do żadnej konkretnej religii; należy do wszystkich.

“Spirituality is recognizing the divine light that is within us all. It doesn't belong to any particular religion; it belongs to everyone.” #MuhammadAli #Icon #Spirituality #Religion #Boxing #Champion

Posted by Muhammad Ali on Thursday, November 2, 2023

Myśl dobrze o wszystkim, bądź cierpliwy ze wszystkimi i staraj się znaleźć dobro we wszystkim.

“Think well of all, be patient with all, and try to find the good in all.”#MuhammadAli #Icon #Quote #Champion #Boxing #GOAT #Patient

Posted by Muhammad Ali on Wednesday, November 8, 2023

Ali pielęgnował głęboką wiarę i wiarę w siebie, swoją rodzinę, swoją społeczność i swoje przekonania religijne.

Ali nurtured profound confidence and faith in himself, his family, his community, and his religious beliefs.📸: Neil Leifer #MuhammadAli #Icon #Champion #Boxing #Belief #Family #Community #Religion

Posted by Muhammad Ali on Friday, November 10, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis