MMA PLBoksWypłynęły wstrząsające fragmenty książki byłej partnerki Floyda Mawyeathera Juniora!

Wypłynęły wstrząsające fragmenty książki byłej partnerki Floyda Mawyeathera Juniora!

Była partnerka niekwestionowanego mistrza boksu Floyda Mawyeathera Juniora pisała książkę, w której opisywała wspólne życie z królem pięściarstwa, które było pełne przemocy domowej i znęcania się z jego strony.

Josie Harris książki nigdy nie wydała, bowiem w wieku 40. lat została znaleziona martwa w swoim samochodzie. Było to kilka tygodni temu. Przyczyny jej śmierci na razie nie są znane.

Nie mniej, portal The Sun dotarł do fragmentów książki pisanej przez Harris, w której to możemy znaleźć wstrząsające fragmenty z przemocy domowej, jakiej dopuszczał się Floyd Mayweather Junior.

I to wszystko na oczach ich trójki dzieci – Jirah, Ziona i Korauna. Odpowiednio 7,9 i 11-latków:

 The legendary boxer was jailed over the attack on Josie

 Mayweather shared this picture with his huge army of social media followers and paid tribute to Josie

“Otworzyłam oczy po usłyszeniu własnego krzyku. Ból przeszywał mi czaszkę, kiedy zobaczyłam Floyda. Trzymał mnie za włosy jedną ręką, drugą bił w tył głowy. Ściągnął mnie z kanapy i zaciągnął jak szmacianą lalkę do salonu. Meble pospadały.

Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, Floyd mocniej pociągnął za włosy i uderzył mnie. Był zdeterminowany, by dać mi lekcję. Widziałam to jego oczach. Wiedziałam, że nic nie zrobię, więc musiałam się bronić. Znam jego moc w rękach, więc okropnie się bałam. Chciał, żebym wyniosła się z jego domu i oddała mu jakieś pieniądze.

Wykręcił mi ręce, błagałam go, żeby przestał mnie bić, ale jego nastrój był coraz gorszy i naprawdę bałam się o swoje życie.”