MMA PLNajnowszeBez kategoriiWyniki V Ligi Shooto!

Wyniki V Ligi Shooto!

dsc_3872.JPG

Gamrot - Dos Anjos

Wyniki V Ligi Shooto w środku posta. Zdjęcia TUTAJ!

Klasa D

– 70 kg
1. Rozenbajger Kacper Alliance
2. Góralski Damian Linke Gold Team
3. Niewiara Tomasz AZS UŚ
3. Miękarski Mateusz MMA Warszawa

– 76 kg
1. Niejodek Łukasz Silesia Cage Rage
2. Pakszys Robert Sarmatia
3. Lech Mateusz AZS UŚ
3. Urbański Karol Grappling Krakow

– 83 kg
1. Kamiński Tomasz Bastion Tychy
2. Paszenda Lesław AZS Katowice
3. Perskawiec Artur Sarmatia
3. Klimczak Wojciech Berserkers Team

+ 83 kg
1. Dylik Rafał Łódź
2. Kunysz Paweł Stalowa Wola
3. Baran Łukasz MMA Świdnica

Klasa C junior

– 60 kg
1. Gajewski Jakub Radom
2. Kutłowski Adam Sambo System Polska
3. Stępień Sebastian RAS Łódź
3. Krupiński Grzegorz Mighty Bulls

– 65 kg
1. Gubanow Alex Sambo System Polska
2. Zawadzki Damian Radom
3. Sojka Mateusz Silesia Cage Rage
3. Andrzejewski Daniel Rio Grappling

– 70 kg
1. Dubiłowicz Mateusz Boi Team
2. Beyga Mateusz Alliance
3. Sobociński Czarek Łódź
3. Prygiel Marek Lutadores

– 76 kg
1. Stefaniak Tomasz Dragon Sochaczew
2. Nowak Maciej Sambo System Polska
3. Piechura Łukasz AZS UŚ
3. Stefaniak Tomasz Dragon Sochaczew

– 83 kg
1. Stelmaszewski Bartłomiej Gracie Barra
2. Kudra Tobiasz
3. Kowalski Łukasz Shidokan
3. Koziarski Paweł Lutadores

+ 83 kg
1. Balicki Robert Boi Team
2. Ciepliński Grzegorz Dragon Sochaczew

Klasa C

– 65 kg
1. Bukowski Jakub Grappling Kraków
2. Kulik Mateusz Radom
3. Błażejczyk Rafał MMA Łęczna
3. Klich Mateusz Radom

– 70 kg
1. Majewski Dariusz Radom
2. Sikora Marek Lutadore
3. Szulakowski Grzegorz Lutadore
3. Karbowski Mateusz Alliance

– 76 kg
1. Boczek Jakub Boi Wrocław
2. Gros Remigiusz AKS Chorzów
3. Blasiński Tomasz Grappling Kraków
3. Srebnicki Łukasz Grappling Kraków

– 83 kg
1. Łabędzki Marcin Gracie Barra
2. Ferenc Łukasz Gracie Barra
3. Żłobiński Zbigniew Lutadores
3. Tomalik Paweł Lutadores

– 91 kg
1. Bandel Marcin United Gym
2. Szymuszkowski Kamil Gracie Barra
3. Szyszka Amadeusz Lutadores
3. Sroga Damian Boi Team

+ 91 kg
1. Pachut Dariusz Grappling Kraków
2. Hercuś Sebastian Radom
3. Piskorski Norbert MMA Łęczna
3. Szyszka Przemysław Łódź

Klasa B

– 65 kg
1. Oliwa Tomasz Bytomski Klub Jiu-Jitsu
2. Dziedzic Marek Silesia Cage Club

– 70 kg
1. Hryniewicki Patryk Bastion Tychy
2. Wójcik Michał Grappling Kraków

– 70 kg
1. Held Marcin Bastion Tychy
2. Czechowski Rafał Grappling Kraków

– 76 kg
1. Hallman Piotr Mighty Bulls
2. Lejwoda Jakub MMA Warszawa

– 76 kg
1. Elsner Michał Radom
2. Bieniaś Łukasz Change Gym

– 83 kg
1. Bruzgo Robert Mighty Bulls
2. Lipski Grzegorz MMA Łęczna

– 83 kg
1. Kostarz Przemysław Bastion Tychy
2. Angiel Marcin MMA Świdnica

– 83 kg
1. Janecki Łukasz AKS Chorzów
2. Stępień Jan Lutadores

– 91 kg
1. Gaweł Michał Change Gym
2. Kosiorek Michał Mighty Bulls

– 91 kg
1. Ormaniec Łukasz Bastion Tychy
2. Browarski Maciej AKS Chorzów

– 100 kg
1. Jarocz Paweł Change Gym
2. Elsner Marcin Radom

– 100kg
1. Chmielarczyk Sebastian Change Gym
2. Lepianka Łukasz UKS SHI-KON Łódź

+ 100 kg
1. Czajczyński Jacek Wydra Gym
2. Kenig Grzegorz Change Gym

Wyniki drużynowe (liczone z klasy C i B):

1. Radomski Klub Taekwondo
2. Bastion Tychy
3. Grappling Kraków

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis