MMA PLNajnowszeUFCWygrała walkę o życie, nazywają ją Khabibem w spódnicy! Film dokumentalny o zawodnicze UFC!

Wygrała walkę o życie, nazywają ją Khabibem w spódnicy! Film dokumentalny o zawodnicze UFC!

Tatiana Suarez (10-0) to niewątpliwie przykład wojowniczki, która pokazuje, że można wyjść z jakże ciężkich problemów. 33-latka przez wielu kibiców jest nazywana ”Khabibem w spódnicy” ze względu na jej nietuzinkowe umiejętności. Zawodniczka ze Stanów Zjednoczonych to przede wszystkim utytułowana zapaśniczka, a swoimi kolejnymi zwycięstwami udowodniła, że drzemie w niej ogromny potencjał. Wielu twierdzi, że jest to zawodniczka, która w końcu sięgnie po tytuł i będzie go długo bronić.

Suarez

Suarez z inspiracji swojego brata już w wieku trzech lat rozpoczęła swoją przygodę z zapasami. Tatiana zdobywała brązowy medal na mistrzostwach świata w zapasach w stylu wolnym w Japonii, a dwa lata później powtórzyła sukces w Rosji. Suarez uważano za najlepszą zapaśniczkę w stylu wolnym w kategorii do 55 kilogramów w Stanach Zjednoczonych.

33-latka marzyła i dążyła do Igrzysk Olimpijski w Londynie. Wszystko jednak zakończyło się fiaskiem. Suarez doznała poważnej kontuzji szyi. Badania wykazały raka tarczycy.

Suarez świetnym przykładem dla społeczeństwa!

Tatiana Suarez (10-0) jest świetnym przykładem wojowniczki! Zawodniczka UFC wygrała walkę o życie.

Suarez po pokonaniu raka nie wróciła już do zapasów, a zajęła się treningami BJJ, które poprowadziły ją do mieszanych sztuk walki.

Telewizja HBO opublikowała zapowiedź filmu dokumentalnego o Tatianie.

Suarez do największej organizacji na świecie trafiłą poprzez program The Ultimate Fighter Seazon 23. W finałowym pojedynku już w pierwszej rundzie pokonała Amandę Cooper. Kolejne zwycięstwa i bardzo blisko mistrzowska szansa. W tamtym momencie Suarez musiała zrobić długą przerwę, bowiem dalej trapiły ją poważne kontuzje. Tatiana po prawie czterech latach wróciła w 2023 roku i w drugiej rundzie poddała Montanę De La Rosę. Ostatni pojedynek miał miejsce w sierpniu poprzedniego roku, kiedy przed czasem pokonała Jessicę Andrade.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis