MMA PLNajnowszeBoksWszystko zarejestrowały kamery! Tak Fury zareagował na nokaut w walce Joshua-N’Gannou! [WIDEO]

Wszystko zarejestrowały kamery! Tak Fury zareagował na nokaut w walce Joshua-N’Gannou! [WIDEO]

Jesteśmy po walce Anthony’ego Joshuy z Francisem N’Gannou, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Pojedynek jednak należał do tych krótkich i efektownych. Niewykluczone, że były mistrz UFC po takim nokaucie pożegna się z boksem i skupi się na kolejnych walkach w mieszanych sztukach walki. Podczas starcia obecny był mistrz Tyson Fury. Kamery zarejestrowały reakcje ”Króla Cyganów” na wspomniany nokaut.

Fury

Francis od samego początku szukał mocnego uderzenia. Kameruńczyk przebijał się przez gardę byłego mistrza świata w boksie, ale wydawało się jakby na Anthonym nie robiło to większego wrażenia.

N’Gannou jeszcze w pierwszej rundzie leżał na deskach. W drugiej odsłonie były mistrz UFC szukał okazji, aby zaskoczyć. W pewnym momencie Joshua ponownie zaskoczył rywala świetnym uderzeniem. N’Gannou wstał, ale tym razem Anthony nie wypuścił okazji z rąk. Mieliśmy ciężki nokaut.

Jest reakcja Fury’ego!

Tyson Fury był obecny w Arabii Saudyjskiej, gdzie z bliska oglądał walkę pomiędzy Anthonym Joshuą, a Francisem N’Gannou.

Kamery zarejestrowały reakcje Fury’ego na ten jakże efektowny i ciężki nokaut.

Sami zobaczcie:

Wszystko na to wskazuje, że Joshua zmierzy się ze zwycięzcą majowego hitowego starcia Fury-Usyk. Jest jeden problem, bo w kontrakcie jest klauzula rewanżowa. Tym samym zależy jak zakończy się pojedynek Ukraińca z Brytyjczykiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis