MMA PLNajnowszeBez kategoriiWstrząsająca wiadomość: Rickson wraca!

Wstrząsająca wiadomość: Rickson wraca!

Myślisz, że Randy jest dobry? A może myślisz, że ten spasiony Rusek jest niezły? No to może GSP? Albo Chuck?

Gamrot - Dos Anjos

Dupa jesteś, a nie fan MMA. Najlepszy jest Rickson. Teraz – młody leszczu, wychowany na TUF-ie i innych takich – dowiesz się, jak bardzo się mylileś. Panowie (i Panie, chociaż wątpie, żeby tu jakas była…) Rickson Gracie, legitymujący się rekordem 400-0, najlepszy (ponoć) z rodziny wynalazców BJJ fighter, brat Royca i Roriona, syn samego Helio, ikona, wielki fanatyk treningów na plaży i co najważniejsze wujek Kyra’y Gracie wraca!

Rok temu czarny pasek i przyjaciel Ricksona, Breno Sivak, powiedział dla The FightWorks Podcast, że Rickson przygotowuje się do walki w grudniu 2006 r. Temat został uznany za plotkę.

W miniony weekend The FightWorks Podcast rozmawiał z Ricksonem podczas BJJ Mundials w LA. Rickson potwierdził, że chce jeszcze walczyć i obecnie negocjuje z kilkoma organizacjami, żeby walczyć 31 grudnia 2007 r.

Gale 31 grudnia ma tylko jedna organizacja. K1 Hero’s – tylko oni są w stanie zapłacić Ricksonowi kupe siana i dać mu talon na Dużego Fiata. I tylko w Japonii Rickson przyniesie zysk. Jasna morda, Riki się poczuł, jak zobaczył co w wieku emerytalnym wyprawia Randy…

ps. osobiście uważam, że i tak Gruby Rusek jest najlepszy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis