MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekWrzosek o walce Omielańczuk-Załęcki! Nie ma wątpliwości: Nie ma co nawet dyskutować!

Wrzosek o walce Omielańczuk-Załęcki! Nie ma wątpliwości: Nie ma co nawet dyskutować!

Arkadiusz Wrzosek pojawił się na sobotniej gali Clout MMA 1 w Warszawie. Świetny kick-boxer został zaproszony do studia wraz z Danielem Omielańczukiem. Zawodnik KSW został zapytany przez Mateusza Kaniowskiego o nadchodzące starcie Omielańczuka z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim. Wrzosek nie ma wątpliwości kto będzie zwycięzcą tego starcia.

Wrzosek

Do walki Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem ma dojść na drugiej edycji Clout MMA. Wszystko wskazuje na to, że walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Tutaj padło dużo słów, więc podczas pierwszego face to face szybko musiała wkroczyć ochrona. ”Bad Boy” od razu uderzył byłego zawodnika UFC. Daniel odpowiedział kopnięciem, a wtedy wszystko zatrzymała ochrona.

31-latek ma za sobą trzy udane walki w mieszanych sztukach walki, które odnotował na gali KSW. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do wyczekiwanego starcia Wrzoska z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Wrzosek ostatni pojedynek odnotował na Stadionie Narodowym, gdy w urodziny pokazał się z efektownej strony. Reprezentant Uniq Fight Club już w pierwszej odsłonie odprawił solidnego kick-boxera, Bogdana Stoicę.

Wrzosek typuje!

Arkadiusz Wrzosek w studiu Clout MMA wypowiedział się o starciu Denisa Załęckiego z Danielem Omielańczukiem. Zawodnik KSW nie ma wątpliwości, że Omielańczuk wygra wspomnianą walkę.

Nie, myślę że tutaj o szansach sportowych nie ma co mówić. Nie ma co nawet dyskutować, zwycięzca w tej walce może być tylko jeden. Mi się bardzo podoba, że do takiej walki dojdzie, bo każdy chyba chce zobaczyć podczas gal prawdziwy rozlew krwi, prawdziwą agresję, emocje, chęć urwania głowy drugiej osobie. Myślę, że w ostatnich latach nie było takiego starcia, gdzie było aż tyle nienawiści, która będzie mogła gdzieś mieć swój finisz w klatce. Rzadko się zdarza. Ja nie mogę się doczekać, aby zobaczyć tą walkę i Daniela w akcji. 

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis