MMA PLNajnowszeBez kategoriiWłaściciel Dallas Mavericks negocjuje z Fedorem!

Właściciel Dallas Mavericks negocjuje z Fedorem!

Mark Cuban, właściciel klubu NBA Dallas Mavericks prowadzi negocjacje z ludźmi od Fedora. Dla tych którzy nie wiedzą kim Mark Cuban jest i czym się zajmuje (jeszcze 5 min. temu sam nie wiedziałem): magazyn Forbes ocenia jego majątek na 2,3 miliarda $$

Pasternak

Cubanowi udało się pozyskać D. Nowitzkiego do Mavericks, czy uda mu się z odpowiednikiem Jordana MMA?

Cuban ma interesy w HDNet, sieci telewizyjnej nadającej w jakości HD, dostępnej póki co w 6 milionach domów. To tłumaczy zainteresowanie Cubana światem MMA- przyczyna jest prosta- MMA nalezy obecnie do najlepiej sprzedających się sportów w Stanach.
W HDNet można było już oglądać m.in. gale WEC (przed zakupem tej organizacji przez Zuffa) i Art of War.

Cuban nie zamierza ogranizować własnych gal MMA,(na razie nie 😉 ) tylko współpracować z instniejącymi ogranizacjami m.in. w zakresie promocji.

Mark: Planuję zrobić znaczące inwestycje w MMA, z celem wypromowania go jako profesjonalnego sportu z profesjonalnymi zawodnikami. Nie widzę powodu, dlaczego zawodnicy MMA powinni być inaczej traktowani, niż moi gracze z Mavs.
Chcemy współpracować z jego promotorami, aby wystawiać go w galach współpracujących z nami
promotorów, lub imprezach, które sami będziemy promować.

Dla mnie to co się dzieje wokół Fedora ostatnimi czasy to wielki zawrót głowy. Za lat dziesięć opiszę to w książce, osoby czytające mmablog.pl dostaną mój podpis gratis.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis