MMA PLNajnowszeBoksWitalij Kliczko radzi Tysonowi Fury’emu: Mniej śmieciowego jedzenia, alkoholu i…

Witalij Kliczko radzi Tysonowi Fury’emu: Mniej śmieciowego jedzenia, alkoholu i…

Tyson Fury w ostatnim czasie ma gorszy czas. Mistrz wagi ciężkiej niespodziewanie słabo wypadł w starciu z debiutującym w boksie Francisem N’Gannou, a następnie z powodu kontuzji po raz kolejny jego walka z Oleksandrem Usykiem została przeniesiona w czasie. Teraz Brytyjczykowi dobrą radę postanowił podsunąć były champion – Witalij Kliczko.

Kliczko

Przypomnijmy, że do walki miało dojść siedemnastego lutego w Arabii Saudyjskiej. Cała gala została odwołana. W tej sytuacji czekamy mamy nową datę. Do walki ma dojść ostatecznie 18 maja.

Jeżeli jednak Fury wypadnie po raz drugi, to w tej sytuacji czeka go duża kara finansowa oraz w jego miejsce wejdzie Filip Hrgović.

Fury w ostatnim czasie zapewnił, że nie zamierza szybko kończyć kariery.

Ciągle słyszę, jak inni radzą mi przejście na sportową emeryturę. Nigdzie jednak się nie wybieram. Przede mną dwie walki z Usykiem, potem zamierzam spotkać się z Joshuą, być może dwukrotnie, a potem znów zawalczę z Ngannou. Ostrzę sobie apetyt na pięć walk, nigdzie się nie wybieram.

Kliczko radzi Fury’emu!

Witalij Kliczko został zapytany co powinien robić Tyson Fury. Ukrainiec postanowił przesłać dobrą radę mistrzowi.

Co powinien zrobić Fury? Mniej śmieciowego jedzenia, alkoholu i narkotyków, a jednocześnie więcej dobrych treningów

Ponadto Witalij wypowiedział się o nadchodzącej walce Fury-Usyk.

Wszyscy spodziewamy się ekscytującej, dramatycznej i interesującej walki, ale nikt nie potrafi dokładnie przewidzieć wyniku tej potyczki. Jak to w wadze ciężkiej, jeden cios może zmienić losy tego pojedynku. Oczywiście trzymam kciuki za Usyka i liczę na to, że przywiezie pas WBC znów do Ukrainy, nie odważę się jednak wskazać faworyta tej walki

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis