MMA PLNajnowszeFAME MMAWiewiór po zwycięstwie w turnieju FAME zdradza co zrobi z 1,5 mln złotych! [WIDEO]

Wiewiór po zwycięstwie w turnieju FAME zdradza co zrobi z 1,5 mln złotych! [WIDEO]

Maksymilian Wiewiór i jego historia w freak fightach. ”Wiewiór” nie był osobą popularną w internecie, a w karcie FAME 1 znalazł się przypadkowo, bowiem zgłosił się do Wojciecha Goli, że jest gotowy na walkę z dużo cięższym rywalem. Wiewiór dostał szansę i od tego czasu stoczył dużo walk w freakowej organizacji. W sobotę podczas jubileuszowej 20-edycji został zwycięzcą turnieju w formule K-1 i zgarnął 1,5 mln złotych.

Wiewiór

Maksymilian tym samym odnotował kolejne zwycięstwa po swojej ostatniej przegranej. Doznał niej podczas 17 edycji, gdy przegrał przez nokaut z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim.

Wiewiór rozpoczął turniej od szybkiego zwycięstwa z Arkadiuszem Tańculą. ”Aroy” nie wyglądał dobrze w tym pojedynku… Po każdym celnym uderzeniu wydawało się, że Arkadiusz jest bliski desek. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie.

W półfinale kolejny rewanż. Wiewiór po całym dystansie pewnie wypunktował Amadeusza ”Ferrari” Roślika, który szukał standardowo swoich cepów, ale żadnym nie zrobił większe wrażenie. Wiewiór był celniejszy. W finałowym pojedynku było już zdecydowanie trudniej. W pierwszej rundzie Wiewiór był mocno zachwiany i leżał na deskach. Ostatecznie w drugiej odsłonie to on posłał na deski Josefa Simao. Trzecia runda była decydująca, a w niej zdecydowały już detale.

Wiewiór komentuje!

Maksymilian Wiewiórka zabiera głos po jubileuszowej gali FAME MMA 20. ”Wiewiór” został zwycięzcą turnieju w formule K-1.

Wiewiór w rozmowie z naszym portalem zdradził co zrobi z 1,5 mln złotych, które zgarnął w sobotę w Krakowie.

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis