MMA PLNajnowszeBoksWiemy ile Francis N’Gannou ma zarobić za drugą walkę w boksie! Ogromna wypłata!

Wiemy ile Francis N’Gannou ma zarobić za drugą walkę w boksie! Ogromna wypłata!

Kto by się spodziewał jeszcze parę lat temu, że Francis N’Gannou naprawdę zadebiutuje w zawodowym boksie, a w debiucie da świetny pojedynek z aktualnym mistrzem świata wagi ciężkiej. To nie koniec, bowiem taki przebieg otworzył kolejne furtki byłemu mistrzowi UFC. N’Gannou już w pierwszej połowie 2024 roku stoczy kolejny duży pojedynek w boksie, a teraz wiemy ile za to zgarnie!

Francis

Warto zaznaczyć, że ”Predator” związał się także z organizacją PFL, więc właśnie tam możemy spodziewać się jego kolejnych walk w formule MMA.

Mimo wszystko Francis nie pali się do powrotu do klatki, a jednak skupia się na boksie. Nic dziwnego, gdy w pierwszej zawodowej walce rzucił na deski Tysona Fury. To był ogromny szok, że Francis tak mocno postawił się ”Królowi Cyganów”. Fury wygrał na punkty, ale pojawiło się dużo pytań po walce N’Gannou. 

Najważniejsze brzmi – czy to N’Gannou ma tak duży potencjał w boksie czy Fury kompletnie zlekceważył rywala. Więcej będziemy wiedzieli po drugiej walce Francisa w boksie.

Ogromna wypłata!

Tak można nazwać pieniądze, które zarobi Francis N’Gannou za swój drugi pojedynek w boksie zawodowym.

Kameruńczyk ósmego marca w Arabii Saudyjskiej skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem wagi ciężkiej – Anthonym Joshuą (27-3, 24 KO).

Marqual Martin menadżer byłego mistrza UFC zdradził zarobki N’Gannou za walkę z Joshuą.

Francis zarobi grubo ponad dziesięć milionów dolarów 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis