MMA PLNajnowszeBoksWielki turniej legend boksu? Mówi się o udziale Mike’a Tysona, Lennoxa Lewisa czy Marka Hunta!

Wielki turniej legend boksu? Mówi się o udziale Mike’a Tysona, Lennoxa Lewisa czy Marka Hunta!

To się dzieje naprawdę! W ostatnich dniach pojawiały się informacje o kolejnej potencjalnej walce Mike Tysona. Podano, że jego potencjalnym przeciwnikiem jest legenda MMA – Fedor Emelianenko. Jeżeli nie doszłoby do porozumienia, to w miejsce Rosjanina wskoczyłby Mark Hunt. To jednak nie koniec, bowiem nowe źródła podają, że trwa praca nad turniejem legend boksu!

Tyson

W Arabii Saudyjskiej aktualnie rozgrywają się największe walki w boksie. Wydaje się, że ten rok będzie przełomowy i fani co róż mogą spodziewać się zestawień na szczycie.

Jest także próba, aby wzbudzić jeszcze większe zainteresowanie. Mówi się o potencjalnej walce Manny’ego Pacquiao z Conorem McGregorem, a teraz także o turnieju legend wagi ciężkiej! 

Będzie wielki turniej? 

Tego nie możemy wykluczyć. Póki co nie ma dużo szczegółów, ale jest już wstępny zarys tego co może się wydarzyć.

Są informacje, że trwają prace nad turniejem legend boksu. W ringu miałby zameldować się Mike Tyson, Lennox Lewis, David Tua oraz Mark Hunt!

Rewanż po latach? Tyson w 2002 roku spotkał się w ringu z Lennoxem. Nie był to już ten sam ”Żelazny Mike”. Walka zakończyła się nokautem w ósmej rundzie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis