MMA PLNajnowszeClout MMAWielki Bu zmierzy się z kolejnym Załęckim na Clout MMA 4!

Wielki Bu zmierzy się z kolejnym Załęckim na Clout MMA 4!

Zgodnie z przewidywaniami „Wielkiego Bu”, wywołał on sobie kolejnego rywala. Na marcowej gali zmierzy się z ojcem ostatniego oponenta!

Wielki Bu zmierzy się z kolejnym Załęckim

Odsłaniamy kolejne tajemnice karty walk CLOUT MMA 4. Już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do hitowego starcia w K-1. Dawid CRAZY Załęcki zmierzy się w klatce CLOUT MMA z pogromcą jego syna, Patrykiem WIELKIM BU Masiakiem. Bilety na galę CLOUT MMA 4 są dostępne na GoingApp.pl!

Czas na ogłoszenie trzeciego pojedynku nadchodzącej gali CLOUT MMA 4. Na grudniowym Santa Clout Patryk WIELKI BU Masiak pokonał Denisa BAD BOYA Załęckiego, ale nie ukrywał swojego rozczarowania. W klatce nie miał okazji rozwinąć skrzydeł. Kolejna okazja już 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Czy po rozprawieniu się z synem, pokona seniora rodu?

Przeciwnikiem WIELKIEGO BU będzie Dawid CRAZY Załęcki. Doświadczony freak-fighter bił się w organizacji CLOUT MMA już dwukrotnie. Na pierwszej gali przegrał z Denisem Labrygą przez kontuzję, ale jego występ wzbudził wielkie wrażenie wśród kibiców. W rewanżu z legendą polskiego K-1 Tomaszem Sararą zremisował, sprawiając wielką sensację w Płocku.

WIELKI BU i CRAZY zmierzą się w formule K-1 w małych rękawicach. Trzy rundy po trzy minuty mocnej bitki!

Bilety na galę CLOUT MMA 4 z walką Dawid CRAZY Załęcki vs Patryk WIELKI BU Masiak dostępne są na GoingApp.pl! Ceny biletów ruszają od 49,90 zł.

Aktualna karta walk CLOUT MMA 4:

  • Lexy Chaplin – Marta „Linkimaster” Linkiewicz
  • Marcin „Cesarz” Najman – Jacek „Muran” Murański – DIRTY STREET BOXING NO LIMIT
  • Dawid „Crazy” Załęcki – Patryk „Wielki Bu” Masiak
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis