MMA PLNajnowszeGROMDAWielki Bu vs Don Diego na GROMDZIE? Mariusz Grabowski chętny: My jesteśmy na tak!

Wielki Bu vs Don Diego na GROMDZIE? Mariusz Grabowski chętny: My jesteśmy na tak!

W ostatnim czasie odbyła się gala Clout MMA 3 w Warszawie, na której swój drugi pojedynek w freak fightach odnotował Patryk Masiak. Na jego zwycięstwo i całą galę postanowił zareagować ostatni pretendent do tytułu walk na gołe pięści – Łukasz Parobiec. ”GOAT” zapewnił, że ”Wielki Bu” chce walczyć i mieć wyzwania, więc zaprasza go do GROMDY. Teraz zainteresowanie Patrykiem wyraził właściciel organizacji Mariusz Grabowski.

Diego

”Wielki Bu” po walce z Denisem Załęckim, gdzie znów nie brakowało kontrowersji stoczył następny pojedynek.

Masiak podkręca tempo startów. ”Wielki Bu” przyjął propozycję i wystąpił na PRIME SHOW MMA 7 w Koszalinie, gdzie zmierzył się z dwoma ochroniarzami. Masiak pokazał się z efektownej strony i zastopował dwóch rywali.

Grabowski chętnie zorganizuje walkę Wielki Bu-Don Diego!

Mariusz Grabowski pojawił się ponownie na kanale FanSportu.pl, gdzie nie zabrakło pytania o Patryka Masiaka.

Prezes GROMDY zagwarantował, że chętnie zorganizuje pojedynek ”Wielkiego Bu” z ”Don Diego”.

Jeśli by miało do takiej walki dojść, to my jesteśmy na tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań, czy to ”Wielki Bu”, czy inny zawodnik. Powiedzieliśmy, że jesteśmy chętni. Czy tak walka dojdzie do skutku? To trzeba pytać włodarzy i inne osoby. Z tego co śledzę, to ”Wielki Bu” ma kontrakt z Cloutem, to pewnie i oni mają coś do powiedzenia. Jeśli by taka walka była, to bierzemy od razu.

Na dzień dzisiejszy jednak wydaje się, że nie będzie łatwo, aby zorganizować pojedynek ”Wielkiemu Bu” w GROMDZIE.

Ja nikogo nie przekreślam, ale też słucham wywiadów, które Patryk udziela. Chyba się sprzeczał z Parobcem, który mówi, że do freaków nie pójdzie, a zaprasza Patryka do GROMDY. Patryk jest kolegą, czy jest po słowie z włodarzem innej federacji, dlatego GROMDA go nie interesuje. Nic na siłę. Nie rozmawialiśmy o nim w GROMDZIE, czy z nim o GROMDZIE. Tak jak Patryk mówi, jesteśmy otwarci na wszystko. Jest najemnikiem, my organizatorem i kiedyś może się spotkamy i porozmawiamy (…) Dzisiaj Patryk jest na nie, GROMDA jest na nie i nie mamy wspólnego języka, ale kiedyś przyjdzie taki czas, że każdy będzie zainteresowany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis