MMA PLNajnowszeKSWWielki Bu odpowiada na komentarze w sprawie KSW: Co ja miałbym tam robić? Wodę przynosić?

Wielki Bu odpowiada na komentarze w sprawie KSW: Co ja miałbym tam robić? Wodę przynosić?

Patryk Masiak ma za sobą kolejne efektowne zwycięstwo w freak fightach. ”Wielki Bu” zyskał sporą popularność i dużą rzeszę kibiców. Uczestnik gal freakowych odpowiadał na pytania widzów. Padło pytanie odnośnie potencjalnej walki w KSW. Masiak podchodzi do tego z dużą pokorą.

Masiak

”Wielki Bu” ostatni pojedynek odnotował na gali Clout MMA 4 w Łodzi, kiedy to w formule K-1 zmierzył się z Dawidem Załęckim. Wydawało się, że ”Crazy” zawiesi poprzeczkę zdecydowanie wyżej niż syn. Mimo wszystko Masiak od samego początku ruszył i zdominował pojedynek.

Masiak już w pierwszej rundzie zastopował rywala, który nie był w stanie postawić się w starciu ze zdecydowanie większym i cięższym rywalem.

”Wielki Bu” odpowiada na komentarze!

Patryk Masiak postanowił odpowiedzieć na pytania internautów. Był temat potencjalnej walki w największej organizacji w naszym kraju.

Co ja miałbym w KSW robić ? Wodę przynosić ?? 😂😂

Masiak do tej pory stoczył pięć pojedynków ze wszystkich wychodził zwycięsko. ”Wielki Bu” kończył swoich rywali w efektownym stylu. ”Wielki Bu” pokonywał do tej pory Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, Nikole Milanovicia czy Łukasz Lupę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis