MMA PLNajnowszeClout MMAWielki Bu o walce z Omielańczukiem i Wachem: Będę szukał sposobu na przeżycie! 

Wielki Bu o walce z Omielańczukiem i Wachem: Będę szukał sposobu na przeżycie! 

Patryk Masiak na instagramie odpowiadał na pytania widzów. ”Wielki Bu” wypowiedział się o potencjalnej walce z Mariuszem Wachem i Danielem Omielańczukiem. Doszło też do krótkiej wymiany zdań Masiaka z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie. Patryk stwierdził, że w tych starciach będzie szukał sposobu na przeżycie.

Masiak

Masiak po kolejnym zwycięstwie nawoływał do starcia z doświadczonymi i cenionymi zawodnikami. ”Wielki Bu” robił to z wielki szacunkiem i podkreślał, że chce po prostu stanąć przed dużym wyzwaniem.

Wydawało się, że walka z Danielem Omielańczukiem jest naprawdę blisko. Ostatecznie ”Wielki Bu” zmierzył się z Dawidem Załęckim, a Daniel z Kamilem ”King Kongiem” Mindą. Niewykluczone, że Masiak zostanie wysłuchany i w przyszłości zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW i UFC.

Krótka wymiana zdań!

Patryk Masiak na instagramie został zapytany o potencjalny pojedynek z Danielem Omielańczukiem i Mariuszem Wachem.

Myślę że przy @danielomielanczuk czy @mariuszwikingwach to ja będę szukał sposobu na przeżycie ✌️😂 po prostu musiałem przejść tą drogę bo do takich mistrzów nie można wejść z ulicy ✌️😉

Po tych słowach zareagował ”Wiking” i doszło do krótkiej wymiany zdań.

Mariusz Wach: @wielki.bu nie doceniasz się albo piszesz tak specjalnie, żeby uspać naszą czujność

Wielki Bu: @mariuszwikingwach to ty mnie medialnie przeceniasz, żeby Ci nie mówili, że bijesz ogórków 😂😂😂

Warto zaznaczyć, że Mariusz Wach podczas ostatniej gali Clout MMA 4 został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis