MMA PLNajnowszeUFCWielki aktor z jeszcze większym sercem! Dwayne Johnson kupił dom zawodnikowi UFC!

Wielki aktor z jeszcze większym sercem! Dwayne Johnson kupił dom zawodnikowi UFC!

To jest zachowanie godne pochwały. Warto pokazywać je młodemu pokoleniu i nie tylko. Dwayne Johnson bardzo popularny aktor, wrestler, futbolista i raper kupił dom zawodnikowi UFC.

Johnson

51-latka możecie dobrze znać z roli w takich filmach jak ”Szybcy i wściekli”, ”San Andreas”, czy chociażby ”Gang z boiska”.

Fani Johnsona wiedzą, że Amerykanin jest fanem mieszanych sztuk walki. Dwayne często obserwuje gale największej organizacji na świecie.

”The Rock” ze sportem zawsze miał dużą styczność. Już w wieku 14 lat zaczął trenować futbol amerykański. Była też przygoda z wrestlingiem, gdzie był wyróżniany mianem najbardziej charyzmatycznego wrestlera roku.

Piękne zachowanie ”The Rocka”!

Themba Gorimbo (11-4) w tym roku podpisał kontrakt z organizacją UFC. 32-latek pieniądze z walk w największej organizacji na świecie nie przeznaczył na zabawę, wakację i inne podobne rzeczy. Themba postanowił zainwestować pieniądze w dopływ czystej wody w swoich rodzinnych stronach w Zimbabwe.

“The Answer” z efektownej strony pokazywał się w organizacji EFC Worldwide. Zaraz został zauważony i dostał szansę w amerykańskim gigancie. Gorimbo w lutym tego roku zadebiutował i przegrał przed czasem z AJ Fletcherem.

Do ostatniej walki Themba doszło pod koniec maja, gdy jednogłośną decyzją sędziów pokonał reprezentanta Japonii – Takashi Sato.

Dwayne Johnson poznał historię zawodnika UFC. Najpierw doszło do spotkania, a teraz popularny aktor sprezentował fighterowi dom! 

Całe nagranie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis