MMA PLNajnowszeFAME MMAWielka kasa dla Adamka za walkę z Bandurą! Kwota zwala z nóg!

Wielka kasa dla Adamka za walkę z Bandurą! Kwota zwala z nóg!

Wczorajsza gala FAME 21 okazała się niemałym sukcesem. Na szczególne wyróżnienie zasłużył main event, w którym skonfrontowali się Tomasz Adamek oraz Patryk Bandurski. Wiemy już, ile zarobił Góral w związku z owym występem!

Gala FAME 21 pomimo paru problemów okazała się być naprawdę interesującym wydarzeniem. Kwestia niedziałających poprawnie transmisji czy niedopuszczenie “Kaczora RKS” do walki prawdopodobnie przyprawiły o palpitację serca nie tylko fanów. Finalnie jednak zdecydowana większość obserwatorów wydarzenia była zadowolona.

Z pewnością przyczyniły się do tego świetne występy wielu bohaterów gali. Syguła, Pasut, “Greg” czy Pasternak zaprezentowali się wprost fenomenalnie. Wisienką na torcie była oczywiście walka wieczoru. Szermierka na pięści Adamka z Bandurskim zapewniła nam mnóstwo emocji!

Walka wieczoru odbyła się na pełnym dystansie, a sędziowie wskazali właśnie “Górala” jako jednogłośnego zwycięzcę. Przebieg walki był dość jednostronny, bowiem mieliśmy chociażby do czynienia z trzema nokdaunami na “Bandurze”. Nadmienić należy, że członek duetu “Bungee” do końca starał się zaskoczyć swojego oponenta, który z kolei na spokojnie doprowadził pojedynek do końca raz po raz punktując.

Ile zarobił Adamek?

Plotek jest oczywiście co nie miara. Przypomnę, że w przypadku jego poprzedniej walki, z Mamedem na KSW EPIC, obaj zarobili po około 2 mln złotych. Informował o tym jeden z właścicieli Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak sytuacja przedstawia się w tym momencie? Natan Marcoń, którego informacje ostatnimi czasy były już bardziej rzetelne niż zazwyczaj, podzielił się swoją wiedzą na ten temat:

Koszt main eventu FAME to około 3 miliony złotych!

Krążą pogłoski o tym, że ponoć obie gwiazdy main eventu dostały po połowie wspomnianej kwoty. Nie licząc ostatniej wygranej ‘Wiewióra” w wielkim turnieju FAME, byłby to zdecydowany rekord!

Co teraz z Tomkiem Adamkiem i “Bandurą”? Drugi z nich prawdopodobnie zrobi sobie ponad roczną przerwę od walk. Wynika to oczywiście z chęci realizacji swoich projektów. Co się zaś tyczy Adamka to została mu jeszcze jedna walka w organizacji FAME. Jego menadżer zwrócił wczoraj uwagę na to, że m.in. Kasjusz Życiński był zainteresowany takim pojedynkiem. Niewykluczone jednak, że będzie to jakaś inna persona ze świata sportu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis