Weekendowy rozkład jazdy z MMA [18-20.05.2018]

54

Zapraszamy na kolejny weekendowy rozkład jazdy z MMA.

Emocje związane z MMA czekają nas już w piątkowe wczesne popołudnie na gali  ONE Championship: Unstoppable Dreams w walce o pasy mistrzowskie zobaczymy największe gwiazdy azjatyckiej organizacji. W walce wieczoru Angela Lee (8-0) zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Mei Yamaguchi (17-10-1). Ich pierwszą walkę Lee wygrała jednogłośną decyzją. Na gali jednego ze swoich dwóch pasów będzie bronił również Martin Nguyen (10-2). Złoto kategorii piórkowej będzie próbował odebrać mu Christian Lee (9-1). Na gali pojawi się także Shinya Aoki (39-8, 1 N/C). Oprócz pojedynków MMA czekają nas też ciekawe walki w muay thai i kickboxingu.

W sobotę odbędą się z kolei dwie ciekawe gale organizowane przez rosyjskie organizacje. W walce wieczoru Fight Nights Global 87 zmierzą się David Khachatryan (24-3) i Peter Queally (10-4-1). Bardzo interesujący jest również co-main event, w którym Fabio Maldonado (24-11) będzie bronił pasa kategorii półciężkiej w pojedynku z byłym zawodnikiem UFC, Nikitą Krylovem (23-5).

Natomiast w Nottingham w walce wieczoru ACB 87 zawalczą ze sobą Robert Whiteford (14-4) i Kane Mousah (10-1).  Polskich fanów szczególnie interesować będzie natomiast co-main event gali, w którym Piotr Strus  (12-3-2, 1 N/C) podejmie weterana Bellatora Fernando Gonzalez (27-15).

W ten weekend odbędzie się również pierwsza w historii gala UFC w Chile. W walce wieczoru UFC Fight Night 129 świetny grappler  Demian Maia (25-8) zmierzy się ze zwycięzcą 21. sezonu TUF-a  Kamaru Usmanem (12-1). W co-main evencie zwyciężczyni TUF 23 Tatiana Suarez (5-0) podejmie młodą Meksykankę Alexę Grasso (10-1).

Rozpiska gal tego weekendu:

ONE Championship: Unstoppable Dreams

Singapur

Początek gali: 13:00

Karta główna (14:30):

115 lbs: Angela Lee (8-0) vs. Mei Yamaguchi (17-10-1) – walka o pas kategorii atomowej
135 lbs: Sam-A Gaiyanghadao vs. Sergio Wielzen –walka o pas kategorii muszej w formule muay thai
155 lbs: Martin Nguyen (10-2) vs. Christian Lee (9-1) – walka o pas kategorii piórkowej
160 lbs: Yodsanklai Iwe Fairtex vs. Chris Ngimbi – walka w formule kickboxingu
170 lbs: Shinya Aoki (39-8, 1 N/C) vs.Rasul Yakhyaev (11-6, 1 N/C)
170 lbs: Eduard Folayang (18-6) vs. Kharun Atlangeriev (11-0)
170 lbs: Amir Khan (9-3) vs. Sung Jong Lee (2-1)

Karta wstępna (13:00):

135 lbs: Singtongnoi Por Telakun vs. Joseph Lasiri – walka w formule muay thai
155 lbs: Meas Meu (5-1) vs. Xie Chao (8-3)
145 lbs: Huang Shi Hao (0-0) vs. Xie Bin (3-2)
145 lbs: Roel Rosauro (3-2) vs. Sunoto (8-3)

Transmisja:

Aplikacja ONE Championship na Androida i iOS

  • nazewnictwo kategorii wagowych w ONE jest przesunięte w stosunku do standardów ogólnoświatowych, ważenie w dniu walki

SOBOTA

Fight Nights Global 87

Rostów nad Donem, Rosja

Początek gali: 17:00

155 lbs: David Khachatryan (24-3) vs. Peter Queally (10-4-1)
205 lbs: Fabio Maldonado (24-11) vs. Nikita Krylov (23-5) – walka o pas kategorii półciężkiej
155 lbs: Alexandr Shabily (17-3) vs. Adriano Martins (28-9)
205 lbs: Alexey Sidorenko  (6-3) vs. Khalid Murtazaliev (10-2)
170 lbs: Nikolay Gaponov (5-3, 1 N/C) vs. Daniil Voevodin (2-2)
170 lbs: Michael Graves (6-1-1) vs. Murat Khasanov (6-0)
170 lbs: Elias Silverio (13-3-1) vs. Saygid Izagakhmaev (8-0)
135 lbs: Alexander Yanyshev (3-1-1) vs. Vladimir Egoyan (17-6)
145 lbs: Ali Yousefi (6-4) vs. Migran Arutyunyan (0-0)
170 lbs: David Gladun  (2-2-1) vs. Chermen Kobesov (2-0)
185 lbs: Evgeny Gontarev  (3-5-1) vs. Makhach Khvadzhaev (1-0)
205 lbs: Alexey Zhuravlev (2-0) vs. Shamil Tinagadzhiev (8-5)

Transmisja: fite.tv (PPV $7,99)

ACB 87

Nottingham, Anglia

Początek gali: 19:00

145 lbs: Robert Whiteford (14-4) vs. Kane Mousah (10-1)
185 lbs: Fernando Gonzalez (27-15) vs. Piotr Strus (12-3-2, 1 N/C)
135 lbs: Takeya Mizugaki (21-13-2) vs. Pietro Menga (13-1)
185 lbs: Mike Rhodes (10-5) vs. Ibragim Chuzhigaev (11-5)
135 lbs: Shamil Shakhbulatov (9-1) vs. Robert Emerson (19-12, 1 N/C)
155 lbs: Adam Aliev (8-2) vs. Andre Winner (21-11-2)
145 lbs: Adlan Mamaev (4-0) vs. Alex Gilpin (10-1)
155 lbs: Alibek Achazaev (8-2) vs. Tim Wilde (12-3)
170 lbs: Stanislav Vlasenko (11-3) vs. Sam Boult (10-2)
155 lbs: Stephen Martin (6-4) vs. Regis Sugden (4-1)
135 lbs: Dominique Wooding (5-1)  vs. Dean Garnett (9-2-1)
170 lbs: Adam Proctor (8-1) vs. Ashley Reece (6-0)
135 lbs: Carlos Abreu (6-2) vs. Chris Miah (8-1)
185 lbs: George McManus (0-0) vs. Kevin Mullen (2-0)
125 lbs: Murad Magomedov (7-0) vs. Paulinho Capoeira (9-4)

Transmisja: Fanpejdż ACB na Facebooku oraz kanał ACBTV na YouTube

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC Fight Night 129

Santiago, Chile

Początek gali: 0:30

Karta główna (4:00):

170 lbs: Demian Maia (25-8) vs. Kamaru Usman (12-1)
125 lbs: Alexa Grasso (10-1) vs. Tatiana Suarez (5-0)
205 lbs: Jared Cannonier (10-3) vs. Dominick Reyes (8-0)
135 lbs: Diego Rivas (7-1) vs. Guido Cannetti (7-3)
125 lbs: Veronica Macedo (5-1-1) vs. Andrea Lee (8-2)
170 lbs: Vicente Luque (12-6-1) vs. Chad Laprise (13-2)

Karta wstępna (2:00):

170 lbs: Zak Cummings (21-5) vs. Michel Prazeres (24-2)
125 lbs: Brandon Moreno (14-4) vs. Alexandre Pantoja (18-3)
115 lbs: Poliana Botelho (6-1) vs. Syuri Kondo (6-0)
145 lbs: Gabriel Benitez (20-6) vs. Humberto Bandenay (14-4, 1 N/C)

Karta UFC Fight Pass (0:30):

145 lbs: Enrique Barzola (14-3-1) vs. Brandon Davis (9-3)
135 lbs: Enrique Briones (16-7-1) vs.  Frankie Saenz (12-5)
155 lbs: Claudio Puelles (7-2) vs. Felipe Silva (8-1)

Transmisja:

0:30 – UFC Fight Pass
4:00 – Polsat Sport