MMA PLACBWeekendowy rozkład jazdy z MMA [16-18.02.2018]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [16-18.02.2018]

Foto: UFC

Czeka nas kolejny weekendy z galami największych światowych organizacji MMA!

Już w piątek w Krasnodarze odbędzie się gala ACB 80, gdzie w walce wieczoru wystąpi znany z występów w UFC Albert Tumenov (18-4). Rywalem “Einsteina” będzie Nah-Shon Burrell (15-8, 1 N/C).

Na gali Bellator 194 kontynuowane będzie z kolei Grand Prix wagi ciężkiej.  Tym razem w najważniejszej walce gali spotkają się Roy Nelson (23-14) i Matt Mitrione (12-5).

W Austin na gali UFC Fight Night 126. Donald Cerrone (32-10, 1 N/C) spróbuje przełamać serię porażek (obecnie trzy). Przeszkodzić mu w tym spróbuje Yancy Medeiros (15-4, 1 N/C). Hawajczyk w przeciwieństwie do “Kowboja” trzy ostatnie pojedynki wygrał. Na gali tej ponadto wystąpi również dwóch Polaków. Marcin Tybura (16-3) w co-main evencie gali zmierzy się z “Czarną Bestią”, czyli Derrickiem Lewisem (18-5, 1 N/C). Galę otworzy natomiast pojedynek Oskara Piechoty (10-0-1). Rywalem “Imadła” w drugiej walce w UFC będzie Tim Williams (15-3).

Rozpiska gal tego weekendu:

PIĄTEK

ACB 80

Krasnodar, Rosja

Początek gali: 16:00

77.1 kg: Albert Tumenov (18-4) vs. Nah-Shon Burrell (15-8, 1 N/C)
70.3 kg: Ali Bagov (24-10) vs. Leandro Silva (21-6-1, 1 N/C)
83.9 kg: Ibragim Chuzhigaev (10-5) vs. Igor Svirid (10-5)
70.3 kg: Shamil Nikaev (8-0, 1 N/C) vs. Alexander Sarnavskiy (35-6)
65.8 kg: Mukhamed Kokov (12-2) vs. Taigro Costa (13-2)
61.2 kg: Murad Kalamov (8-2) vs. Takeya Mizugaki (21-12-2)
65.8 kg: Islam Makoev (8-2-1) vs. Gleristone Santos (33-8)
77.1 kg: Imran Abaev (5-2-1) vs. Ismael de Jesus (16-6-1)
56.7 kg: Valeriy Khazhirokov (3-1) vs. Ruslan Belikov (9-4-1)
+93.0 kg: Khanif Mirzamagomedov (2-1, 1 N/C) vs. Evgeny Erokhin (17-6, 1 N/C)
93.0 kg: Amirkhan Guliev (7-1) vs. Ilya Bochkov (4-1)
61.2 kg: Daniel Gustavo Santos (5-0) vs. Dukvaha Astamirov (4-1)
65.8 kg: Rustam Asuev (6-1) vs. Juan Pablo Varela (11-7)

Transmisja: fite.tv

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 194

Uncasville, USA

Początek gali: 1:00

Karta główna (3:00):

265 lbs: Roy Nelson (23-14) vs. Matt Mitrione (12-5)
155 lbs: Patricky Freire (18-8) vs. Derek Campos (19-6)
205 lbs: Liam McGeary (12-2) vs. Vadim Nemkov (8-2)
125 lbs: Heather Hardy (1-1) vs. Ana Julaton (2-3)
145 lbs: Tywan Claxton (1-0) vs. Jose Antonio Perez (0-1)

Karta wstępna (1:00)

155 lbs: Tyler Hamilton (1-0) vs. Pat Casey (0-0)
165 lbs: Peter Nascimento (0-0) vs. Kastriot Xhema (1-1)
155 lbs: Marcus Surin (4-1) vs. Dean Hancock (3-1)
205 lbs: Jarod Trice (2-0) vs. Walter Howard (3-4)
145 lbs: Regivaldo Carvalho (4-2) vs. Thomas English (6-8)
135 lbs: Mike Kimbel (0-0) vs. Geoffrey Then (0-1)
155 lbs: Ross Richardson (0-0) vs. Ronie Arana Leon (0-0)

NOC Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK

UFC Fight Night 126

Austin, USA

Początek gali: 0:00

Karta główna (3:00):

170 lbs: Donald Cerrone (32-10, 1 N/C) vs. Yancy Medeiros (15-4, 1 N/C)
265 lbs: Derrick Lewis (18-5, 1 N/C)  vs. Marcin Tybura (16-3)
155 lbs: James Vick (12-1) vs. Francisco Trinaldo (22-5)
170 lbs: Thiago Alves (22-11) vs. Curtis Millender (14-3)
145 lbs: Steven Peterson (16-6) vs. Brandon Davis (8-3)
155 lbs: Sage Northcutt (9-2) vs. Thibault Gouti (12-3)

Karta wstępna (1:00):

155 lbs: Jared Gordon (14-1) vs. Carlos Diego Ferreira (12-2)
170 lbs: Geoffrey Neal (8-2) vs. Brian Camozzi (7-4)
125 lbs: Roberto Sanchez (7-1) vs. Joby Sanchez (11-2)
135 lbs: Sarah Moras (5-2) vs. Lucie Pudilova (7-2)

Karta UFC Fight Pass (0:00):

170 lbs: Josh Burkman (28-16, 1 N/C) vs. Alex Morono (13-4, 1 N/C)
185 lbs: Oskar Piechota (10-0-1) vs. Tim Williams (15-3)

Transmisja:

0:00 – UFC Fight Pass oraz Polsat Sport