MMA PLBAMMAWeekendowy rozkład jazdy z MMA [15-17.12.2017]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [15-17.12.2017]

Foto: Joe Camporeale-USA TODAY Sports

Ten weekend z MMA stoi pod znakiem podwajania!

W Łodzi aż dwie gale z okazji drugich urodzin dzień po dniu organizuje Ladies Fight Night. Odbędą się również dwie gale Fight Nights Global, jedna w Omsku, druga w Moskwie. Poza tym kolejny raz wspólne wydarzenie zorganizują Bellator i BAMMA, gdyż w Newcastle odbędzie się łączona gala tych dwóch organizacji. Ukoronowaniem weekendu będzie natomiast ciekawie zapowiadająca się gala UFC on FOX 26.

Jeśli chodzi o występy Polaków na zagranicznych na tych galach to Jan Błachowicz (20-7) zmierzy się z Jaredem Cannonierem (10-2) na UFC on FOX 26, natomiast Grzegorz Siwy (10-2)Khalidem Murtazalievem (9-2) na Fight Nights Global 82.

Pełna rozpiska weekendowych gal dostępna poniżej.

PIĄTEK

Fight Nights Global 81

Omsk, Rosja

Początek gali: 14:00

145 lb: Alexander Matmuratov vs. Evgeniy Ignatiev (10-1-2) – o pas kategorii piórkowej
135 lb: Karine Silva (9-2) vs. Marina Mokhnatkina (3-0)
145 lb: Akhmed Balkizov (6-2-1) vs. Zhasulan Akhimzanov (2-0)
135 lb: Nauruz Dzamikhov(1-2-1) vs. Nikita Baltabaev (4-2)
119 lb: Mariya Artyukhina (1-0) vs. Julia Borisova (3-4)
155 lb: Furqan Gozachik (0-0) vs. Vitaliy Kochkin (0-0)
125 lb: Daniyar Zhantmirov (2-0) vs. Murad Magomedov (5-0)
170 lb: Said Samadov (1-0) vs. Alexey Shurkevich (3-1)
205 lb: Sultan Gizatulin (1-0) vs. Makhach Khvadzhaev (0-0)
185 lb: Aleksander Podmarev (2-1) vs. Peter Peretyatko (0-0)

Transmisja: fite.tv – PPV $14.99

Bellator 191 / BAMMA 33

Newcastle, Anglia

Początek gali: 18:20

Bellator 191

138 lb: Michael McDonald (17-4) vs. Peter Ligier (8-1-1)
125 lb: Valérie Létourneau (8-6) vs. Kate Jackson (9-2-1)
265 lb: James Thompson (20-16, 1 N/C) vs. Philip De Fries (13-6, 1 N/C)
155 lb: Jeremy Petley (11-8-1) vs. Lewis Monarch (9-2)
155 lb: Mohammad Yahya (4-1) vs. Ashley Griffiths (4-4)

BAMMA 33

155 lb.: Ryan Scope (9-1) vs. Mickaël Lebout (16-7-2, 1 N/C)
170 lb: Aaron Chalmers (2-0) vs. Karl Donaldson (0-0)
170 lb: Colin Fletcher (15-8) vs. Anthony Dizy (10-2)
185 lb: Fabian Edwards (2-0) vs. Louis King (1-0)
155 lb: Rhys McKee (5-1-1) vs. Kams Ekpo (4-1)
170 lb: Nathan Jones (11-6) vs. Adam Proctor (7-1)
175 lb: Curt Warburton (13-6) vs. Warren Kee (8-6-1)
170 lb: Josh Plant (1-0) vs. Justin Burlinson (1-0)
265 lb: Darren Towler (9-8) vs. Tony Mustard (7-3)

Ladies Fight Night – Double Trouble

Ladies Fight Night 7 (piątek)

Klub Wytwórnia, Łódź

Początek gali: 19:00

52 kg: Sandra Drabik vs. Magdalena Kasprzyk – walka w formule K-1
57 kg: Katarzyna Lubońska (5-2) vs. Evelina Puidaite (3-2)
60 kg: Joanna Walorska vs. Tereza Dvorakova – walka w formule K-1
64 kg: Izabela Badurek (6-3) vs. Zarah Fairn (5-2)
50 kg: Monika Bohn vs. Josefine Knutson – walka w formule K-1
63,5 kg Katarzyna Posiadała vs. Erica Bjornestrand – walka w formule K-1
57 kg: Katarzyna Biegajło (2-0) vs. Olga Yakimchyk (0-0)
50 kg: Żaneta Cieśla vs. Silvia La Notte – walka w formule K-1
52 kg: Magdalena Sormova (4-1) vs. Cristina Stanciu (5-2)

Transmisja: Facebook oraz lfn.com.pl

Ladies Fight Night 8 (sobota)

Klub Wytwórnia, Łódź

Początek gali: 19:00

50 kg: Hanna Gujwan (1-1) vs. Minna Grusander (3-1)
52 kg: Weronika Zygmunt (3-3) vs. Karolina Iverenova (1-0)
48 kg: Natalia Leciejewska vs. Karolina Kubiak – walka w formule K-1
57 kg: Barbara Nalepka (4-2) vs. Elina Kallionidou (5-2)
52 kg: Sylwia Juśkiewicz (7-5) vs. Samin Kamal Beik (2-1)
57 kg: Patricia Axling vs. Cindy Silvestri – walka w formule K-1
57 kg: Judyta Rymarzak (0-0) vs. Marta Waliczek (0-0)
56 kg: Małgorzata Dymus vs. Joanna Różańska – walka w formule K-1
61 kg: Katarzyna Sadura (3-2) vs. Stephanie Egger (2-1)
57 kg: Carolina Jimenez (6-0) vs. Maguy Berchel (8-2)

Transmisja: Facebook oraz lfn.com.pl

SOBOTA

Fight Nights Global 82

Moskwa, Rosja

Początek gali: 17:00

265 lb: Vitaly Minakov (20-0) vs. Tony Johnson (11-3)
155 lb: Nikolay Gaponov (5-1, 1 N/C) vs. Vener Galiev (28-10)
205 lb: Leandro Silva (10-1) vs. Shamil Akhmedov (5-0)
155 lb: Miroslav Strbak (15-7-1) vs. Aleksandr Shabily (16-3)
185 lb: Khalid Murtazaliev (9-2) vs. Grzegorz Siwy (10-1)
185 lb: Aigun Akhmedov (18-3-1) vs. Hernani Perpetuo (18-5, 1 N/C)
170 lb: Asif Tagiev (5-2-1) vs. Dmitry Bikrev (7-3)
170 lb: Robert Oganesyan (5-3) vs. Vladimir Tyurin (3-2)
135 lb: Mariya Agapova (4-0) vs. Liliya Kazak (6-4-2)
135 lb: Vadim Buseev (5-2-2) vs. Nikita Mikhailov (3-1)
155 lb: Safarbek Kurbanov (2-0) vs. Radomir Filippov (1-2)
265 lb: Oleg Kubanov (0-3) vs. Ismail Sagov (0-0)

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on FOX 26

Winnipeg, Kanada

Początek gali: 22:00

Karta główna (2:00):
 
170 lbs: Robbie Lawler (28-11, 1 N/C) vs. Rafael dos Anjos (27-9)
145 lbs: Ricardo Lamas (18-5) vs. Josh Emmett (12-1)
170 lbs: Santiago Poniznibbio (25-3) vs. Mike Perry (11-1)
205 lbs: Glover Teixeira (26-6) vs. Misha Cirkunov (13-3)
 
Karta wstępna (23:00):
 
205 lbs: Jan Błachowicz (20-7) vs. Jared Cannonier (10-2) 
185 lbs: Julian Marquez (6-1) vs. Darren Stewart (7-2, 1 N/C)
170 lbs: Chad Laprise (12-2) vs. Galore Bofando (5-2)
170 lbs: Nordine Taleb (13-4) vs. Danny Roberts (14-2)
155 lbs: John Makdessi (14-6) vs. Abel Trujillo (15-7, 1 N/C)
185 lbs: Alessio Di Chirico (10-2) vs. Oluwale Bamgbose (6-3)
 
Karta UFC Fight Pass (22:30):
 
170 lbs: Jordan Mein (29-12) vs. Erick Silva (19-8, 1 N/C)

Transmisja:

22:30 – UFC Fight Pass
2:00 – Extreme Sports Channel