MMA PLNajnowszeBez kategoriiWedług bukmacherów Pudzianowski bez szans!

Według bukmacherów Pudzianowski bez szans!

Gamrot - Dos Anjos

Info od STS:

Trzecia walka Mariusza Pudzianowskiego w formule MMA będzie dla niego najważniejszym z dotychczasowych pojedynków. Z walk z Marcinem Najmanem oraz Yusuke Kawaguchim, „Pudzian” wyszedł zwycięsko, jednak bukmacherzy firmy Star-Typ Sport (STS) tym razem nie wierzą w wygraną najsilniejszego człowieka świata.

Pierwsza walka Mariusza Pudzianowskiego, którą wygrał przez poddanie w 44 sekundy zachwyciła niemal wszystkich. Jednak już następny pojedynek z Japończykiem Kawaguchim nie był powalający. Polski zawodnik zwyciężył dopiero po pełnych 10 minutach, decyzją sędziów. W piątek 21 maja „Dominatora” czeka jeszcze trudniejsze wyzwanie. W Worcester w Stanach Zjednoczonych stanie na ringu z byłym, dwukrotnym mistrzem federacji UFC, Amerykaninem Timem Sylvią.

Sylvia, który stoczył już 31 walk w formule MMA, aż 25 zakończył zwycięsko. Co prawda swoje najlepsze lata ma już za sobą, jednak może być bardzo trudnym i wymagającym, a przede wszystkim doświadczonym przeciwnikiem. Na tyle trudnym, że w opinii wielu osób Pudzianowski, który dopiero zaczyna karierę w MMA, nie będzie mieć szans na wygraną.

O ile, w dwóch poprzednich walkach, Pudzianowski był zdecydowanym faworytem bukmacherów, tak teraz jego notowania znacząco spadły. Analitycy firmy STS za bardziej prawdopodobne biorą pod uwagę zwycięstwo Tima Sylvii (kurs na Amerykanina wynosi 1.50, na Pudzianowskiego natomiast 2.25). To zdanie podzielają też miłośnicy sportu, którzy od poniedziałku mogą w punktach STS obstawiać ten pojedynek. Zdaniem zdecydowanej większości, bo aż 70 procent wszystkich zakładających się, „Pudzian” będzie musiał tym razem uznać wyższość swojego rywala.

Postawione 100 złotych

Wygra Tim Sylvia – 132,30 zł
Wygra Mariusz Pudzianowski – 198 zł

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis