MMA PLNajnowszeFAME MMAWcześniej rywale, a teraz klubowi koledzy! Pasternak i Szeliga przygotowują się do walki na FAME!

Wcześniej rywale, a teraz klubowi koledzy! Pasternak i Szeliga przygotowują się do walki na FAME!

Szybko doszło do niespodziewanej zmiany/sytuacji. Jeszcze w maju tego roku mieli mocną spinę, padło dużo słów, a wszystko kończyła walka. Teraz? Obaj przygotowują się i sparują przed zbliżającymi się pojedynkami pod okiem Mirosława Oknińskiego. Wspomniany trener w mediach społecznościowych opublikował krótki fragment z sparingu Michała Pasternaka z Piotrem Szeligą.

Pasternak

Pasternak swój debiut w freak fightach odnotował na 18 edycji, gdzie doszło właśnie do starcia z ”Szelim” w formule K-1 (małe rękawice).

Początek był dobry, bowiem parę ciosów doszło idealnie do celu. Dodatkowo Szeliga cały czas pracował niskimi kopnięciami. W drugiej odsłonie było już widać zdecydowanie duże zmęczenie u Szeligi. Pasternak szybko to wykorzystał i kompletnie zdominował pojedynek. W tym momencie już prawie każde uderzenie dochodziło do celu. Ostatecznie w trzeciej rundzie narożnik postanowił rzucić ręcznik.

Pasternak i Szeliga sparują!

Piotr Szeliga i Michał Pasternak w Akademii Sportów Walki Wilanów przygotowują się do swoich następnych walk w freakowej organizacji. Mowa o gali FAME ”Reborn”, która już dziewiątego grudnia odbędzie się w Łodzi.

W co-main evencie zobaczymy walkę w boksie (małe rękawice) pomiędzy Szeligą, a Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim. ”Szeli” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatnich przegranych przed czasem.

Mocny sportowy pojedynek czeka nas również w boksie pomiędzy Michałem ”Wampirem” Pasternakiem i Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą.

Fragment z sparingu zobaczycie poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis