MMA PLNajnowszeAndrzej WasilewskiWasilewski przed Khalidov-Adamek: Jeżeli trochę Tomka zostało, to Mamed się do niego nie zbliży!

Wasilewski przed Khalidov-Adamek: Jeżeli trochę Tomka zostało, to Mamed się do niego nie zbliży!

Mamed Khalidov kontra Tomasz Adamek – hitowe starcie zbliża się dużymi krokami. Reprezentant Arrachionu Olsztyn w poprzednim roku zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza wyznał, że chciałby spróbować się w boksie. Doszło do porozumienia Mamed został wysłuchany, a naprzeciw niego stanie legendarny pięściarz. Dojdzie do tego już dwudziestego czwartego lutego na gali KSW EPIC w Gliwicach.

Wasilewski

Krótko potem jak Mamed zgłosił gotowość do walki w boksie – pojawiły się informacje o potencjalnej walce z Tomaszem Adamkiem w freakowej organizacji. Propozycja padła, ale Khalidov postanowił ją odrzucić, a w tym czasie ”Góral” dogadał się z FAME i został ogłoszony na gali w Szczecinie jako nowy nabytek.

Mimo wszystko organizacja KSW dopięła swego i Tomasz wystąpi również w największej organizacji w naszym kraju. Będzie to hitowe starcie w boksie z Mamedem Khalidovem. Pojedynek został zakontraktowany na 6 rund.

Wasilewski zabiera głos!

Andrzej Wasilewski w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o nadchodzącej walce Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Uznany promotor boksu w naszym kraju zapewnia, że jeżeli z Tomasza jeszcze zostało to co kiedyś, to Mamed Khalidov nawet się nie do niego nie zbliży!

Myślę, że Tomek jest tak doświadczonym zawodnikiem, że jeśli coś jeszcze zostało z dawnego Tomka, to niestety Mamed nie będzie miał żadnych szans. Myśmy Mamed chyba ze dwa, trzy razy na sali mieli, chyba z Mateuszem Masternakiem. To jest inna dyscyplina. Z ogromnym szacunkiem dla Mameda, tak jak Mamed wyglądał z Masternakiem w boksie, tak samo Masternak wyglądałby z Mamedem w MMA, w zapasach. To są inne dyscypliny. Jeżeli więc trochę Tomka Adamka zostało, to Mamed się do niego nie zbliży.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis